Kontaktujte nás

Kontakty

 CENTRÁLA:
Divize Energetické systémy
Lipová 72 , 251 70 Modletice
tel.: +420 266 015 331
E-mail: motory-cz@zeppelin.com 
Po - Pá: 7:30 - 16:00  

 

 

KONTAKT NA PRODEJCE:
 
ČECHY
Jiří Dohnal
Mobil: +420 720 960 139
E-mail:jiri.dohnal@zeppelin.com 
Josef Zicha (zástavbové motory)
Mobil: +420 724 031 641
E-mail: josef.zicha@zeppelin.com
Andrej Georgiev
Mobil: +420 602 616 833
E-mail: andrej.georgiev@zeppelin.com
Jan Kouřil
Mobil: +420 602 532 642
E-mail: jan.kouril@zeppelin.com
MORAVA
Pavel Fiala
Mobil: +420 733 745 664
E-mail: pavel.fiala@zeppelin.com
 
Pavel Wrana
Mobil: +420 602 558 255
E-mail: pavel.wrana@zeppelin.com
 
KOGENERAČNÍ JEDNOTKY:
Pavel Tatarka (Čechy)                           
Mobil: +420 602 491 435
E-mail: pavel.tatarka@zeppelin.com  
Pavel Wrana (Morava)
Mobil: +420 602 558 255
E-mail: pavel.wrana@zeppelin.com
 
SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY:
Dispečer servisu
Mobil: +420 266 015 334
E-mail: es-servis-cz@zeppelin.com
 
Monika Kučerová (náhradní díly)
Mobil: +420 266 015 332
E-mail: es-servis-cz@zeppelin.com     
Petr Grünthal (servis)
Mobil: +420 702 214 587
E-mail: Petr.Gruenthal@zeppelin.com 

Tisk