Kontaktujte nás

Akce a novinky

Chceš CAT? Tak si ho kup!

Na stavební stroje z nabídky použitých strojů Zeppelin CZ jsme pro vás ve spolupráci s Cat® Financial a ČSOB Leasing nachystali hned dvě nabídky! Vybrané smykem řízené nakladače, minirýpadla či kompaktní kolové nakladače Cat® můžete nyní získat s financováním od Cat® Financial bez navýšení. Pokud se rozhodnete pro nabídku ČSOB Leasing, přidáme vám pojištění na celý rok zdarma!

Více informací zde a u vašeho prodejce Zeppelin CZ!

  

 

Soutěž TVŮJ CAT®, TVŮJ SCOTT!

Kup si použitý stroj Cat® a dostaň se do slosování o tři elektrokola Scott! Společnost Zeppelin CZ, výhradní prodejce stavebních a těžebních strojů Cat® v České republice, připravila pro své zákazníky ve spolupráci s firmou Sport Port s.r.o., soutěž o tři špičková elektrokola SCOTT E-Spark 730 v celkové hodnotě více než 360 000 Kč. Šanci na výhru má každý, kdo v období od 1. ledna až 31. listopadu 2018 koupí od Zeppelin CZ použitý stroj Cat® v hodnotě alespoň 250 000 Kč (bez DPH).  

Pravidla soutěže a více informací naleznete ZDE či u našich prodejců.

 

 

Telefon CAT® zdarma k použitému stroji!

Při zakoupení použitého stroje Cat® nad 12 t se zárukou a uzavření servisní smlouvy CSA máte nyní možnost získat zdarma mobilní telefon CAT a Product Link se službou Vision Link daily na 3 roky. 

Více o podmínkách pro získání telefonu CAT k použitému stroji ZDE nebo u našich prodejců.

 

 

 

Tisk