Kontaktujte nás

Novinky

1. března 2022

Let vzducholodí s Zeppelin CZ

I letos jsme připravili soutěž pro zákazníky, kteří zakoupí prověřený použitý stroj Cat od Zeppelin CZ.

Každý takový zákazník se automaticky dostává do slosování. Devět výherců potom čeká zájezd do německého města Friedrichshafen na břehu Bodamského jezera. A to zdaleka není všechno!

Součástí výhry je i vyhlídkový let vzducholodí Zeppelin NT.

… podrobnosti soutěže

 

22. února 2021

Myslíme na Vás!

Stroje Caterpillar představují obrovskou pomoc na všech staveništích, v lomech a vůbec všude tam, kde je potřeba pořádná síla. S těmito schopnostmi ale přichází i zodpovědnost. Jen bezpečně odvedená práce je dobře odvedená práce.

S každým novým i použitým strojem od Zeppelin CZ proto nyní dostanete i náš unikátní SAFETY BOX, obsahující základní pomůcky pro Vaši bezpečnost. Jsou to pracovní rukavice, ochranné brýle, reflexní vesta a certifikovaná helma Cat.

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě! 

18. září 2020

Online prohlídka strojů

Vidět na vlastní oči vydá za tisíce slov. A protože chápeme, že čas je pro naše zákazníky cenný, připravili jsme možnost online prohlídky.

Stačí si vybrat stroj z nabídky na našich webových stránkách www.zeppelin.cz, a pokud u něj uvidíte symbol online prohlídky, nemusíte nikam jezdit. Na uvedeném telefonním čísle se spojíte s naším specialistou a ten vám stroj v předem dohodnutém termínu ochotně předvede online. Uvidíte i uslyšíte každý detail, před-vedeme vám stroj v pohybu, odpovíme na vaše dotazy a ukážeme vám vše, co u vybraného stroje budete chtít vidět.
 

800 37 37 37

Linka pro nákup náhradních dílů