Novinky

1. června 2021

K použitému stroji Cat sleva až 19 % na náhradní díly!

Naším cílem není jen prodaný stroj, služby Zeppelin CZ jdou mnohem dál. Jen správně a efektivně pracující stroj je dobrý stroj. Aby stroje Cat byly takovými dobrými stroji, je nezbytná správná údržba a originální náhradní díly Cat. Proto jsme pro naše zákazníky připravili mimořádnou nabídku.

Ke každému stroji Cat z naší nabídky použitých strojů zakoupeným od 1.6.2021 do 31.12.2021 od nás dostanete slevu až 19 % na náhradní díly. Tato sleva platí osmnáct měsíců od pořízení stroje a lze ji uplatnit opakovaně.

… více informací

22. února 2021

Myslíme na Vás!

Stroje Caterpillar představují obrovskou pomoc na všech staveništích, v lomech a vůbec všude tam, kde je potřeba pořádná síla. S těmito schopnostmi ale přichází i zodpovědnost. Jen bezpečně odvedená práce je dobře odvedená práce.

S každým novým i použitým strojem od Zeppelin CZ proto nyní dostanete i náš unikátní SAFETY BOX, obsahující základní pomůcky pro Vaši bezpečnost. Jsou to pracovní rukavice, ochranné brýle, reflexní vesta a certifikovaná helma Cat.

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě! 

4. ledna 2021

S Zeppelin CZ do oblak!

Použité stroje Cat od Zeppelin CZ vás vezmou do oblak! Pro letošní rok jsme pro vás připravili další zajímavou soutěž. Trojici výherců čeká večeře pro dvě osoby v restauraci Oblaca a noc v hotelu One Room Hotel, obojí přímo na Žižkovké věži s krásným výhledem na Prahu z výšky 70 metrů.

Soutěž je určena všem, kdo od 1.1.2021 do 30.11. 2021 zakoupí použitý stroj z naší nabídky a řádně vyplní soutěžní lístek. Všem soutěžícím držíme palce!

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

18. září 2020

Online prohlídka strojů

Vidět na vlastní oči vydá za tisíce slov. A protože chápeme, že čas je pro naše zákazníky cenný, připravili jsme možnost online prohlídky.

Stačí si vybrat stroj z nabídky na našich webových stránkách www.zeppelin.cz, a pokud u něj uvidíte symbol online prohlídky, nemusíte nikam jezdit. Na uvedeném telefonním čísle se spojíte s naším specialistou a ten vám stroj v předem dohodnutém termínu ochotně předvede online. Uvidíte i uslyšíte každý detail, před-vedeme vám stroj v pohybu, odpovíme na vaše dotazy a ukážeme vám vše, co u vybraného stroje budete chtít vidět.
 

7. února 2020

Soutěž o šest tabletů iPad Pro

Příjemným bonusem při nákupu použitého stroje Cat od Zeppelin CZ je již tradičně zařazení do soutěže o některé hodnotné ceny. Pro rok 2020 byla vybrána šestice špičkových tabletů Apple iPad Pro. Tablety s obrazovkou o úhlopříčce 12,9 palce a pamětí 256 GB jsou připraveny pro vylosované zákazníky.

Proč právě tablet? Nový digitální věk se nevyhýbá ani stavebním strojům. I proto přichází Zeppelin CZ s novým portálem MůjStroj.cz. Díky této stránce mají zákazníci snadný přístup k nákupu náhradních dílů na e-shopu PartsCat.com a mohou zde sledovat i efektivitu strojů Cat díky nástrojům MyCat.com a VisionLink. Všechny tyto nástroje jsou online a přístupné odkudkoli, například právě z tabletu Apple iPad Pro.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Každý, kdo si od Zeppelin CZ mezi 1. 1. 2020 a 30. 11. 2020 zakoupí použitý stroj v hodnotě alespoň 250 000 Kč a vyplní soutěžní kupon, bude zařazen do slosování. Následně bude vylosováno šest výherců, které zástupce Zeppelin CZ obešle a domluví termín předání výhry.