Kontaktujte nás

Akce a novinky

Potřebujete nadhled?

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí už devatenáct typů různých nůžkových plošin pro práci ve výškách. Naše plošiny jsou připravené na práci kdekoli, zvládnou úzké prostory, pojezd i při výsunu do maximální výšky a díky nemazacím kolům mohou bez následků pracovat i v čistých halách. Dosáhnou do výšky až 14 metrů, vyzdvihnou až 540 kg, elektrický pohon znamená zcela bezhlučný provoz a žádné emise.

Půjčte si nadhled v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

… naše nabídka plošin
 

 

 

Vysokozdvižné vozíky

Šetřete svá záda! Vysokozdvižné vozíky Hyster a Manitou z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ udělají těžkou práci za vás. V nabídce jsou vozíky elektrické, plynové i naftové, vybere si úplně každý. Naše vozíky uvezou až osm tun nákladu, dosáhnou až šest metrů vysoko a jejich ovládání je hračka.

Že vás obyčejný vysokozdvižný vozík neuspokojí?
Podívejte se i na nabídku našich terénních vozíků a Big Trucků!


Terénní vozíky
Je to těžké? Netahejte se s tím! Naše terénní vysokozdvižné vozíky pomohou s manipulací kdekoli a kdykoli. Terénní vozíky zvládnou díky pohonu 4x4 i nezpevněné cesty a s nosností až pět tun pro ně nejsou ani velká břemena žádnou výzvou.

Big Trucks
Těžká váha ještě nemusí znamenat těžkou práci. To platí například pro vozíky kategorie Big Truck z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Práce s nimi je přitom snadná a přesná, jako kdyby jeho náklad vážil sotva pár kilogramů a ne až šestnáct tun.

...katalog manipulační techniky

 


 

Čistá práce!

Tichý chod elektrických motorů máme rádi, proto když rozšiřujeme naši flotilu, nemohou chybět odolné elektrické vozíky Hyster. Dvojice menších J1.6XN dorazila spolu se dvěma J3.0XN, v naší nabídce tak nyní najdete elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnostmi 1,6 t, 3 t i 5 t. Vozíky jsou díky nulovým emisím a speciálním bílým pneumatikám, které nezanechávají stopy, vhodné pro provozy v halách a jiných uzavřených prostorách.

Vysokozdvižné vozíky Hyster v naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ září novotou, přijďte si je vyzkoušet.

...Více informací o nabídce vysokozdvižných vozíků.

 


 

Minidampry AUSA v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Minidampry AUSA jsou skvělými pomocníky pro práce ve stavebnictví, zemědělství a ostatním průmyslu. Spolehlivé, odolné a všestranné stroje výrazně pomáhají zlepšit efektivitu, šetřit náklady a cenný čas. Minidampry AUSA jsou ideálním doplňkem i pro komunální práce, údržbu zeleně nebo jinou přepravu materiálu. 

 

 

...kompletní nabídka minidamprů AUSA

 

 

Máme řešení na všechno i lístky na festival!

Pořadatelé festivalů od těch malých až po ty opravdu velké hlásí nárůst návštěvníků, a ten s sebou nese stále větší nároky na kvalitu zázemí. Proto i tady najde uplatnění řešení od Půjčovny strojů Zeppelin CZ, která se stala partnerem Hrady CZ 2019.

Po bilancování posledního ročníku festivalu Hrady CZ přichází okamžitě fáze, kdy organizátoři začínají znovu pracovat na tom, aby byl další ročník ještě nabitější a ještě lepší. Ze zkušeností vyplývá, že návštěvníci hodnotí především kvalitní zázemí, které na ně za branami festivalu čeká.

Pro stavbu takového zázemí je však nutná spolehlivá technika a vybavení jako teleskopický manipulátor MT1440 či roznášecí desky. A právě takové věci najdete v nabídce Půjčovny strojů Zeppelin CZ.

Vyrazte na Hrady CZ s Půjčovnou strojů Zeppelin CZ!
Jestli máte chuť zažít Hrady CZ, máme pro vás jeden tip. Půjčovna strojů pro vás připravila soutěž o volné vstupenky, která proběhne od 1. do 30. června. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo ve stanoveném období uzavře v půjčovně zakázku v minimální hodnotě 5 000 Kč bez DPH. Sledujte nás na facebooku @pujcovnastroju a buďte stále v obraze.

 

...facebook
...soutěžní podmínky

 
 

Teleskopické manipulátory Manitou nově ve flotile Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Přesnost, všestrannost, pohodlí, bezpečnost - to vše nabízí teleskopické manipulátory Manitou. Teleskopické manipulátory řady MRT jsou mimořádně všestranné stroje s kombinovanými výhodami vysokozdvižného vozíku, teleskopického manipulátoru a otočného jeřábu.


MRT 1840 Easy a MRT 2150 Privilege+ jsou rotační teleskopické manipulátory, které jsou díky své univerzálnosti ideální pro oblasti stavebnictví a průmyslu. Největším přínosem pro manipulaci s materiálem je, že tyto stroje představují 3 v 1. Kombinují výhody teleskopického manipulátoru, jeřábu i pracovní plošiny, a díky otočení o 360° můžete provádět různé činnosti, aniž byste museli stroj přesouvat.

Teleskopické manipulátory řady MRT jsou nyní součástí nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ

...více


 

Půjčíme vám lepší řešení – nově i ve Znojmě

V oblasti strojů a stavební techniky bychom se pro vás rozpůjčovali.

Od 1. října 2018 jsme k dispozici již ve čtrnácti českých a moravských městech. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ sídlí ve Znojmě v ulici Družstevní 3824/28. Od drobnějších zahradních prací po velké stavební projekty - vždy pro vás máme lepší řešení. I ve Znojmě.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu 800 023 000!

 

 

Plus Klub končí, poslední šance vybrat si body!

Všechno dobré jednou končí, tedy i Plus Klub se s vámi loučí. Věrnostní program Půjčovny strojů Zeppelin CZ skončil už 31. 12. 2017, ale vybírání bodů jsme prodloužili do 28. 9. 2018. Body, které se vám na Plus Kartu postupně načetly, můžete proměnit za značkové dárky Caterpillar. Seznam dárků a jejich hodnotu naleznete v elektronickém katalogu dárků.

 

 

Skončilo letní filmové promítání s
Půjčovnou strojů Zeppelin CZ

Na oslavu dvacátého výročí Půjčovny strojů Zeppelin CZ na českém trhu jsme uspořádádali letní filmové promítání. Navštívili jsme pět českých měst a v každém z nich po tři večery promítali české filmy. Sezení bylo nachystané až pro 200 lidí, diváci však vzali zavděk i sezení na dekách. Ostatně piknik v kině pod otevřeným nebem patří k těm nejlepším letním kratochvílím. Projekce začínala vždy po setmění a vstup byl samozřejmě zdarma.  

 

 

 Slavíme 20 let!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ je tu s námi už 20 let! A hezky nám za ty roky vyrostla. Dnes již nabízíme pod značkou The Cat® Rental Store® komplexní služby ve třinácti pobočkách po celé České republice, další čtyři pobočky máme na Slovensku. V katalogu je v současnosti přes 1350 položek a samozřejmostí je i tým odborníků, kteří vám pomohou i poradí. Je nám 20, ale půjčujeme stále jako za mlada!

 

 

Mějte nás stále při sobě ve svém mobilu!

Aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ byla vyvinuta pro specifické potřeby půjčovny, je kompletně v češtině a stáhnout si ji lze v online obchodech AppStore a GooglePlay. Uživatelé zde najdou například kompletní nabídku půjčovny včetně technických specifikací produktů, kontakty nebo informace o probíhajících akčních nabídkách a slevách. 

 

 

Nový katalog a ceník Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Půjčovna strojů Zeppelin CZ z programu The Cat® Retnal Store® představuje nový katalog a ceník. K dispozici jsou pro vás na každé z třinácti poboček naší půjčovny. Naši specialisté jsou však samozřejmě i nadále připraveni vyjít vstíc vašim individuálním potřebám. Neváhejte nás kontaktovat a vyzvedněte si svůj aktuální katalog na pobočce Půjčovny trojů Zeppelin CZ!

 

 

 

Půjčovna strojů Zeppelin CZ na Facebooku!

Vítejte v novém věku! Půjčovna strojů Zeppelin CZ z programu The Cat® Rental Store® vstupuje do virtuálního světa.
Teď můžete být s námi a my s vámi - kdykoli a kdekoli. Navštivte nás na Facebooku, napište nám, sdílejte své projekty. Půjčovna strojů Zeppelin CZ je tu s vámi! Nyní i na sociálních sítích. 

Zákaznická linka800 023 000