Kontaktujte nás

Akce a novinky

Půjčíme vám lepší řešení – nově i ve Znojmě

V oblasti strojů a stavební techniky bychom se pro vás rozpůjčovali.

Od 1. října 2018 jsme k dispozici již ve čtrnácti českých a moravských městech. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ sídlí ve Znojmě v ulici Družstevní 3824/28. Od drobnějších zahradních prací po velké stavební projekty - vždy pro vás máme lepší řešení. I ve Znojmě.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu 800 023 000!

 

 

Plus Klub končí, poslední šance vybrat si body!

Všechno dobré jednou končí, tedy i Plus Klub se s vámi loučí. Věrnostní program Půjčovny strojů Zeppelin CZ skončil už 31. 12. 2017, ale vybírání bodů jsme prodloužili do 28. 9. 2018. Body, které se vám na Plus Kartu postupně načetly, můžete proměnit za značkové dárky Caterpillar. Seznam dárků a jejich hodnotu naleznete v elektronickém katalogu dárků.

 

 

Skončilo letní filmové promítání s
Půjčovnou strojů Zeppelin CZ

Na oslavu dvacátého výročí Půjčovny strojů Zeppelin CZ na českém trhu jsme uspořádádali letní filmové promítání. Navštívili jsme pět českých měst a v každém z nich po tři večery promítali české filmy. Sezení bylo nachystané až pro 200 lidí, diváci však vzali zavděk i sezení na dekách. Ostatně piknik v kině pod otevřeným nebem patří k těm nejlepším letním kratochvílím. Projekce začínala vždy po setmění a vstup byl samozřejmě zdarma.  

 

 

 Slavíme 20 let!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ je tu s námi už 20 let! A hezky nám za ty roky vyrostla. Dnes již nabízíme pod značkou The Cat® Rental Store® komplexní služby ve třinácti pobočkách po celé České republice, další čtyři pobočky máme na Slovensku. V katalogu je v současnosti přes 1350 položek a samozřejmostí je i tým odborníků, kteří vám pomohou i poradí. Je nám 20, ale půjčujeme stále jako za mlada!

 

 

Mějte nás stále při sobě ve svém mobilu!

Aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ byla vyvinuta pro specifické potřeby půjčovny, je kompletně v češtině a stáhnout si ji lze v online obchodech AppStore a GooglePlay. Uživatelé zde najdou například kompletní nabídku půjčovny včetně technických specifikací produktů, kontakty nebo informace o probíhajících akčních nabídkách a slevách. 

 

 

Nový katalog a ceník Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Půjčovna strojů Zeppelin CZ z programu The Cat® Retnal Store® představuje nový katalog a ceník. K dispozici jsou pro vás na každé z třinácti poboček naší půjčovny. Naši specialisté jsou však samozřejmě i nadále připraveni vyjít vstíc vašim individuálním potřebám. Neváhejte nás kontaktovat a vyzvedněte si svůj aktuální katalog na pobočce Půjčovny trojů Zeppelin CZ!

 

 

 

Půjčovna strojů Zeppelin CZ na Facebooku!

Vítejte v novém věku! Půjčovna strojů Zeppelin CZ z programu The Cat® Rental Store® vstupuje do virtuálního světa.
Teď můžete být s námi a my s vámi - kdykoli a kdekoli. Navštivte nás na Facebooku, napište nám, sdílejte své projekty. Půjčovna strojů Zeppelin CZ je tu s vámi! Nyní i na sociálních sítích. 

Tisk