Kontaktujte nás

Novinky

S námi dosáhnete na cokoli

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí ucelenou řadu terénních manipulátorů Manitou od malých mrštných až po ty opravdu velké s otočnou věží.

Stroje řady MT 625 představují ideální pomocníky pro práci v omezeném prostoru. Kompaktní rozměry a skvělá manévrovatelnost si vás rychle získají, práce s takovým strojem je radost. Větší modely, jako MT 835 či MT 1440 potom znamenají velký výkon a užitečné zatížení až 4 tuny. Pokud by to stále bylo málo, nabízíme i skutečně těžkou váhu. Třeba otočný manipulátor MRT 2150 kombinující výhody velkého manipulátoru a jeřábu. S dosahem přes 20 metrů již není mnoho úkolů, na které by nestačil.

K manipulátorům nabízíme kromě standardních paletových vidlí i celou řadu příslušenství jako je lopata, jeřábový hák či naviják.

Jednou z hlavních předností manipulátorů Manitou z Půjčovny strojů Zeppelin CZ je velký dosah. S našimi manipulátory zkrátka dosáhnete na cokoli!

… více o našich manipulátorech


 

I betonové pražce rozdrtí na prach!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ rozšířila nabídku příslušenství pro recyklaci materiálů o novou drticí lopatu. Zařízení od italské společnosti MB Crusher je určeno k drcení kameniva a stavební suti. Snadno ovladatelná lopata MB BF70  může být díky jednoduché instalaci připravena k práci během okamžiku.

Lopata umožňuje širokou škálu nastavení frakce a zpracuje až 31 kubíků za hodinu. Díky drticí lopatě MB BF70 je možné materiál drtit a recyklovat přímo na staveništi, což značně snižuje náklady na dopravu materiálu a šetří čas.

Zamiřte opravdu vysoko!

Dieselová kloubová plošina JLG 1250 AJP je díky kompaktním rozměrům a úctyhodnému výškovému dosahu skutečně užitečným pomocníkem. Milovníkům adrenalinu poskočí srdce při informaci, že plošina vás do 40 metrů dostane za méně než dvě minuty. Roztažitelný podvozek zajistí dostatečnou stabilitu a boční dosah je tak téměř 20 metrů. Navíc je možné s plošinou pojíždět i při maximálním výsunu. A protože podvozek disponuje pohonem všech kol, nedojde této mobilní rozhledně dech ani mimo zpevněné cesty.

Více informací o kloubových plošinách najdete v katalogu strojů ZDE.

Potřebujete poradit?

Vaše cesta k nám je nyní ještě kratší. Půjčovna strojů Zeppelin CZ vám chce ve všech případech poskytnout to nejrychlejší řešení a proto jsme pro vás zřídili centrální zákaznickou linku na telefonním čísle 800 023 000.

Potřebujete pomoc s výběrem vhodného stroje? Chcete poradit se zápůjčkou? Zajímá vás dostupnost a ceny? Zavolejte nám, najdeme pro vás řešení!

Naši operátoři dokáží rychle poradit a poskytnout pomoc se vším, co se týká zápůjčky strojů v Půjčovně strojů Zeppelin CZ. Na bezplatné lince 800 023 000 jsme pro vás každý pracovní den od 7 do 16:30 hodin. V případě, že naši pomoc potřebujete mimo pracovní dobu, můžete nám zanechat vzkaz a my se vám ozveme hned, jak to bude možné.

Nechcete nám volat? Nevadí, napište nám. K dispozici je vám on-line chat na stránkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.

Přeborník na zpracování odpadu

Transport a skladování objemného odpadu není levná záležitost, pokud ovšem nedokážete objem podstatným způsobem zredukovat. S tím vám v Půjčovně strojů Zeppelin CZ umíme pomoci – mobilní pomaloběžný drtič Terex TDS 820 zpracuje až 70 tun materiálu za hodinu. Dvě dvoumetrové hřídele díky unikátní technologii s nezávislým pohonem a zpětným chodem roztrhají na kousky cokoli od velkých pařezů až po drobný komunální odpad. Stroj pracuje s hydrostatickým pohonem, který poskytuje zvýšenou ochranu proti kontaminaci a umožňuje obousměrné drcení.

Odolný pásový podvozek pomůže stroj dopravit právě tam, kde je ho potřeba, a to i v náročném terénu.
Na vstupu je až 7 m3 v násypce, na výstupu potom frakce 0–250 mm na pásu o rychlosti až
130 m/min. Pomaloběžný drtič je navržen pro nejnáročnější drticí aplikace, včetně odpadního dřeva, palet, kabelových bubnů, papírových svitků, kompostu, kořenů, objemného domácího
a průmyslového odpadu.

Mobilní drtič Terex TDS 820 vám nyní i s kvalifikovanou obsluhou půjčí Půjčovna strojů Zeppelin CZ!

Technická specifikace ZDE

Potřebujete nadhled?

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí už devatenáct typů různých nůžkových plošin pro práci ve výškách. Naše plošiny jsou připravené na práci kdekoli, zvládnou úzké prostory, pojezd i při výsunu do maximální výšky a díky nemazacím kolům mohou bez následků pracovat i v čistých halách. Dosáhnou do výšky až 14 metrů, vyzdvihnou až 540 kg, elektrický pohon znamená zcela bezhlučný provoz a žádné emise.

Půjčte si nadhled v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Vysokozdvižné vozíky

Šetřete svá záda! Vysokozdvižné vozíky Hyster a Manitou z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ udělají těžkou práci za vás. V nabídce jsou vozíky elektrické, plynové i naftové, vybere si úplně každý. Naše vozíky uvezou až osm tun nákladu, dosáhnou až šest metrů vysoko a jejich ovládání je hračka.

Že vás obyčejný vysokozdvižný vozík neuspokojí?
Podívejte se i na nabídku našich terénních vozíků a Big Trucků!

 

Terénní vozíky
Je to těžké? Netahejte se s tím! Naše terénní vysokozdvižné vozíky pomohou s manipulací kdekoli a kdykoli. Terénní vozíky zvládnou díky pohonu 4x4 i nezpevněné cesty a s nosností až pět tun pro ně nejsou ani velká břemena žádnou výzvou.

Big Trucks
Těžká váha ještě nemusí znamenat těžkou práci. To platí například pro vozíky kategorie Big Truck z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Práce s nimi je přitom snadná a přesná, jako kdyby jeho náklad vážil sotva pár kilogramů a ne až šestnáct tun.

...katalog manipulační techniky

Čistá práce!

Tichý chod elektrických motorů máme rádi, proto když rozšiřujeme naši flotilu, nemohou chybět odolné elektrické vozíky Hyster. Dvojice menších J1.6XN dorazila spolu se dvěma J3.0XN, v naší nabídce tak nyní najdete elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnostmi 1,6 t, 3 t i 5 t. Vozíky jsou díky nulovým emisím a speciálním bílým pneumatikám, které nezanechávají stopy, vhodné pro provozy v halách a jiných uzavřených prostorách.

Vysokozdvižné vozíky Hyster v naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ září novotou, přijďte si je vyzkoušet.


 

Minidampry AUSA v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Minidampry AUSA jsou skvělými pomocníky pro práce ve stavebnictví, zemědělství a ostatním průmyslu. Spolehlivé, odolné a všestranné stroje výrazně pomáhají zlepšit efektivitu, šetřit náklady a cenný čas. Minidampry AUSA jsou ideálním doplňkem i pro komunální práce, údržbu zeleně nebo jinou přepravu materiálu.

...kompletní nabídka minidamprů AUSA

Zákaznická linka800 023 000