Kontaktujte nás

Novinky

28. srpna 2022

Jsme partnerem festivalu MostFest!

Když děláte první ročník nového festivalu, nemůžete se opřít o zkušenosti z minulých let. O to víc potřebujete pro všechny přípravy spolehlivého partnera. Most Fest se rozmáchl doširoka od muziky až po extrémní sporty. A dosáhl toho i díky podpoře ze strany Půjčovny strojů Zeppelin CZ!

Most Fest se odehrával u jezera Most, které vzniklo na místě zatopeného hnědouhelného dolu Ležáky. Bylo pojmenováno k uctění památky města Most, které bylo zbouráno kvůli těžbě uhlí. Jezero má rozlohu 311 ha a maximální hloubku 71 metrů.

S písečnou pláží, cyklostezkou vhodnou i pro inlinisty, spoustou dřevěných mol a stánků s občerstvením slouží od roku 2020 k rekreaci a je dobrou ukázkou toho, jak lze zahladit rány po intenzivní těžbě.

13. prosince 2021

Pronájem mobilních dočasných svodidel

Služby naší Půjčovny strojů Zeppelin CZ se opět rozšiřují.

Od 1. 12. 2021 jsme do naší nabídky přidali pronájem mobilních dočasných svodidel. Nabízíme komplexní řešení pronájmu včetně montáže a nepřetržitou servisní pohotovost pro případ poškození nainstalovaných zábran. Svodidla splňují všechny potřebné požadavky pro použití na pozemních komunikacích v České republice.

Kompletní nabídka mobilních dočasných svodidel

 

 

18. listopadu 2021

Minirýpadla Cat jsou to pravé řešení

Tentokrát tu máme hned dva skvělé pomocníky, Cat 303.5 a Cat 308. Tahle dvojka se podílela na stavbě bikeparku v Praze. Minirýpadla pomáhala se zemními pracemi a s modelováním jednotlivých překážek a profilu trati. To pravé řešení pro zemní práce jsou minirýpadla Cat z Půjčovny strojů Zeppelin CZ!

Michal Balík je vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích nedaleko Prahy. Ve videopořadu To pravé řešení divákům ukáže, jak využít stroje pro jejich projekty od těch malých až po velké. 

 

https://youtu.be/4DOKWa64fKM

 

1. listopadu 2021

Vlečná plošina OMME 1700 EXBP

Díky svým rozměrům a parametrům patří tato plošina k těm nejuniverzálnějším a nejlépe ovladatelným. Pohon plošiny zajišťují výkonné vestavěné baterie nebo benzínový spalovací motor Honda. Nízké těžiště umožňuje bezpečnou jízdu za tažným vozidlem. Součástí výbavy je i hydraulický pohon pro snadný pohyb plošiny po pracovišti bez potřeby vlečení.

Bezpečnou práci s plošinou umožňují hydraulické stabilizátory a jednoduché ovládání nejen uvnitř koše, ale i ze země. Hydraulické páčky stabilizátorů jsou umístěny na ovládacím panelu na podvozku. Plošiny 1700 EXBP jsou vybaveny skládacím zvedacím systémem s úhlovým výložníkem, který zajišťuje zdvih a zvýšení výšky přemostění nad vysokými překážkami. Při zvedání a spouštění se koš pohybuje po vertikální přímce.

Koš navíc nemá při otáčení žádný zadní přesah. Vedení elektrické energie do koše plošiny je uschováno v teleskopickém výložníku. Teleskopický válec je chráněn výložníkem proti poškození. Otočný koš o nosnosti 200 kg umožňuje současnou práci dvou osob, například na fasádě, při nátěrech či prořezu stromů.

… Kompletní nabídka našich plošin

 

6. října 2021

29 hours Trutnov Trails s Půjčovnou strojů Zeppelin CZ

O posledním víkendu v říjnu 2021 se v bikerském resortu Trutnov Trails odehraje unikátní závod s názvem TT 29 hours. Vymyslel jej biker Michal Maroši a je založen na utkání týmů složených z bikerů, kameramanů a fotografů.

Partnerem celého závodu je Půjčovna strojů Zeppelin CZ, která pro přípravu bikových trailů zapůjčila těžkou techniku, bez které by bylo budování tratě výrazně složitější. Ve videopozvánce můžete vidět pásové minirýpadlo Cat 303E CR, které se podílelo na tvarování části trati. Po té se v rámci závodu budou prohánět ti nejlepší bikeři z Česka

 

https://youtu.be/hIr1UWiU7u8

.

4. října 2021

Mininakladač Ditch Witch SK800 je stále to pravé řešení

Mininakladač Ditch Witch SK800 z Půjčovny strojů Zeppelin CZ jsme si v našem videopořadu už jednou ukázali. Tento užitečný pomocník ale dokáže mnohem víc! Proto jsme tu znovu, tentokrát s druhým dílem, kde si ukážeme, jak si připravit zahradu pro perfektní trávník.

Michal Balík je vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích nedaleko Prahy. Ve videopořadu To pravé řešení vám ukáže, co všechno mininakladač Ditch Witch SK800 umí.

https://youtu.be/WpBv6xdgvew

 

 

23. srpna 2021

MXGP a stroje Půjčovny Zeppelin CZ

Koncem července se na motokrosové trati, známé jako Loketské serpentiny, odehrál závod světové série MXGP. Přes jeden a půl kilometru trati, která prověřila připravenost jezdců i jejich strojů, připravovaly stroje Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Energii celé akci dodávaly dieselgenerátory Cat, zázemí pro týmy i diváky připravily stroje Cat a Manitou z naší flotily. Pro případný servis strojů byla připravená non-stop pohotovost, selhání při přípravě takové akce zkrátka není přípustné.

Profesionálové z naší Půjčovny strojů ale vše zvládli na výbornou a my se těšíme na příští ročník MXGP v Lokti.

 

12. července 2021

Hutnící technika je to pravé řešení!

Stavby jsou již v plném proudu a my máme opět připravené lepší řešení! Hutnící technika z Půjčovny strojů Zeppelin CZ ušetří spoustu práce. V nabídce máme hned několik modelů přesně na míru vašemu projektu.

Michal Balík je vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích nedaleko Prahy. Ve videopořadu To pravé řešení vám ukáže, co všechno hutnící technika umí.

https://youtu.be/AuKW5QXkiiA


 

9. července 2021

Stavíme bikepark s Michalem Marošim!

V pražské Jahodnici vzniká nový bikepark pro milovníky té správné zábavy na dvou kolech. Michal Maroši, jedna z nejdůležitějších postav globální MTB scény a vítěz Evropského šampionátu v Dual Slalomu, který se projektu ujal, si pro spolupráci vybral Zeppelin CZ. Kromě nových strojů Cat se při stavbě upratnila i další technika z nabídky naší Půjčovny.

Pokud si tedy chcete na zahradě postavit bikepark (nebo cokoli jiného), teď už víte, kde si půjčit to pravé řešení.

https://youtu.be/5LhMkmG7BTg

 

 

 

14. května 2021

Mininakladač Ditch Witch SK800 je to pravé řešení

Zahradní sezóna je v plném proudu a my máme opět připravené lepší řešení! Mininakladač Ditch Witch SK800 z Půjčovny strojů Zeppelin CZ je univerzánlím pomocníkem nejen na zahradu. K dispozici je široká škála příslušenství jako zakladač trávníků, vrták, srovnávací nástavec a mnohé další.

Michal Balík je vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích nedaleko Prahy. Ve videopořadu To pravé řešení vám ukáže, co všechno mininakladač Ditch Witch SK800 umí.

 

 https://youtu.be/GXvlD3c2I3Q

10. března 2021

Rýhovač Ditch Witch C30X je To pravé řešení!

Kvůli jednomu kabelu či plynové přípojce je rozrytá celá zahrada - to už si zkusilo mnoho z nás. Tak to ale vůbec nemusí být. Krásnou ideální rýhu do hloubky až 1,2 metru o šířce pouhých 10 centimetrů připraví během chvíle rýhovač Ditch Witch C30X. To všechno bez zbytečných škod okolo, čistě a rychle.

Michal Balík z Půjčovny má své zkušenosti. Za léta práce v Půjčovně strojů Zeppelin CZ již umí vybrat ten správný stroj pro váš projekt. Své znalosti i osobní šarm se rozhodl zúročit v sérii krátkých videí To pravé řešení, ve kterých představuje různé užitečné stroje z nabídky Půjčovny a to srozumitelnou a zábavnou formou.

 

https://youtu.be/IyyO1tnca7s

25. února 2021

Pásový dampr Morooka MST-2200 VDR

Jedinečný pásový dampr Morooka MST-2200VDR je kombinací obrovského výkonu motoru Caterpillar s nosností až 11 tun a řady pokročilých funkcí.

Celá horní konstrukce, tedy korba i s kabinou, je otočná o 360°, což usnadňuje a zefektivňuje proces nakládání a odvozu materiálu. Standardní pásový nebo kolový dampr se musí po naložení celý otočit s plným zatížením. Tento pohyb může velmi výrazně poškodit podloží a je také náročnější na opotřebení stroje. Ne tak u pásového dampru Morooka, který se umí plynule pohybovat v obou směrech a umožňuje i boční výklop. Mezi další výhody plně otočné horní konstrukce tak patří také menší opotřebení pásů a podvozku. 

Morooku MST-2200VDR lze jednoduše ovládat pomocí nožních pedálů a joysticku. Vyšší bezpečnost práce podporují dvojité zadní kamery, vylepšené bezpečnostní pásy, prostorná kabina a velmi přehledný digitální display, který ukazuje reálné údaje o výkonu stroje.

Pásový otočný dampr Morooka MST-2200VDR je specialista na práci v blátě a měkkém podloží.

I tento stroj si můžete rezervovat i on-line

2. února 2021

Pařezová fréza Toro STX-26 je To pravé řešení

Asi už jste se s tím také setkali - ať už plánujete na své zahradě cokoli, všechny plány skončí u toho jednoho pařezu. Je tam, překáží, zabral si místo uprostřed zahrady. Je škodolibý, moc dobře ví, že zbavit se ho nebude žádná legrace.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ však má lepší řešení! Díky pařezové fréze je odstranění pařezu hračka. V dalším díle seriálu To pravé řešení vám Michal Balík představí frézu Toro STX-26.

 

https://youtu.be/vI9yHn2yk0A

18. prosince 2020

Stěpkovač GreenMech Arborist 150 je To pravé řešení

Výkonný štěpkovač GreenMech Arborist 150 si svou silou a efektivitou vysloužil místo ve flotile strojů naší Půjčovny. Zpracování větví je s tímto strojem otázkou pár okamžiků. A kdo dokáže štěpkovač předvést lépe, než Michal Balík, vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích u Prahy, v pravidelném videoseriálu To pravé řešení?

 https://youtu.be/StWc8XeXzWE

4. prosince 2020

To pravé řešení představí tentokrát plošinu Nifty 150T

Michal Balík, vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích, si pro videoseriál To pravé řešení připravil vlečnou plošinu Nifty 150T. Ta se prý hodí, obzvláště teď před Vánoci.

https://youtu.be/V48jzhvCRMs

11. listopadu 2020

Videoseriál To pravé řešení představuje minirýpadlo Cat 300.9

Michal Balík je vedoucí Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Jažlovicích nedaleko Prahy. Ve videopořadu To pravé řešení divákům ukazuje, jak využít stroje pro jejich projekty - od těch malých až po velké.

Tentokrát představil minirýpadlo Cat 300.9

https://youtu.be/cYd5uo9H-lw

 

2. listopadu 2020

Půjčovna strojů uvádí seriál To pravé řešení!

Ukážeme vám to pravé řešení! Půjčovna strojů Zeppelin CZ spouští videoseriál, kde vám představí to pravé řešení pro váš projekt.

Začínáme minidamprem Ausa D 100

 

https://youtu.be/8qjtCaRsLGk

1. září 2020

Online poptávka strojů z Půjčovny

Chcete znát kompletní nabídku Půjčovny strojů Zeppelin CZ? Stačí navštívit webovou stránku www.zeppelin.cz a v sekci Půjčovna je tu pro vás připraven přehledný katalog naší techniky.

Nově můžete díky online poptávkovému systému přímo z webových stránek získat nejen informace o stroji jako takovém, ale zároveň si ověřit cenu zápůjčky přímo na dobu, na kterou techniku potřebujete. Celou zápůjčku stroje si tak připravíte z pohodlí své kanceláře. Zaměstnanci Půjčovny se s vámi následně obratem spojí, potvrdí si s vámi všechny podrobnosti, domluví detaily, jako je například předání stroje – a to je celé. Nic složitějšího v tom není.

V rámci spuštění poptávkového systému jsme připravili i příjemný bonus
- slevu 20% na pronájem vysokozdvižných vozíků Hyster a Manitou.

 … více o poptávkovém systému Půjčovny strojů Zeppelin CZ

7. srpna 2020

S námi dosáhnete na cokoli

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí ucelenou řadu terénních manipulátorů Manitou od malých mrštných až po ty opravdu velké s otočnou věží.

Stroje řady MT 625 představují ideální pomocníky pro práci v omezeném prostoru. Kompaktní rozměry a skvělá manévrovatelnost si vás rychle získají, práce s takovým strojem je radost. Větší modely, jako MT 835 či MT 1440 potom znamenají velký výkon a užitečné zatížení až 4 tuny. Pokud by to stále bylo málo, nabízíme i skutečně těžkou váhu. Třeba otočný manipulátor MRT 2150 kombinující výhody velkého manipulátoru a jeřábu. S dosahem přes 20 metrů již není mnoho úkolů, na které by nestačil.

K manipulátorům nabízíme kromě standardních paletových vidlí i celou řadu příslušenství jako je lopata, jeřábový hák či naviják.

Jednou z hlavních předností manipulátorů Manitou z Půjčovny strojů Zeppelin CZ je velký dosah. S našimi manipulátory zkrátka dosáhnete na cokoli!

… více o našich manipulátorech


 

24. července 2020

I betonové pražce rozdrtí na prach!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ rozšířila nabídku příslušenství pro recyklaci materiálů o novou drticí lopatu. Zařízení od italské společnosti MB Crusher je určeno k drcení kameniva a stavební suti. Snadno ovladatelná lopata MB BF70  může být díky jednoduché instalaci připravena k práci během okamžiku.

Lopata umožňuje širokou škálu nastavení frakce a zpracuje až 31 kubíků za hodinu. Díky drticí lopatě MB BF70 je možné materiál drtit a recyklovat přímo na staveništi, což značně snižuje náklady na dopravu materiálu a šetří čas.

10. července 2020

Zamiřte opravdu vysoko!

Dieselová kloubová plošina JLG 1250 AJP je díky kompaktním rozměrům a úctyhodnému výškovému dosahu skutečně užitečným pomocníkem. Milovníkům adrenalinu poskočí srdce při informaci, že plošina vás do 40 metrů dostane za méně než dvě minuty. Roztažitelný podvozek zajistí dostatečnou stabilitu a boční dosah je tak téměř 20 metrů. Navíc je možné s plošinou pojíždět i při maximálním výsunu. A protože podvozek disponuje pohonem všech kol, nedojde této mobilní rozhledně dech ani mimo zpevněné cesty.

Více informací o kloubových plošinách najdete v katalogu strojů ZDE.

15. června 2020

Potřebujete poradit?

Vaše cesta k nám je nyní ještě kratší. Půjčovna strojů Zeppelin CZ vám chce ve všech případech poskytnout to nejrychlejší řešení a proto jsme pro vás zřídili centrální zákaznickou linku na telefonním čísle 800 023 000.

Potřebujete pomoc s výběrem vhodného stroje? Chcete poradit se zápůjčkou? Zajímá vás dostupnost a ceny? Zavolejte nám, najdeme pro vás řešení!

Naši operátoři dokáží rychle poradit a poskytnout pomoc se vším, co se týká zápůjčky strojů v Půjčovně strojů Zeppelin CZ. Na bezplatné lince 800 023 000 jsme pro vás každý pracovní den od 7 do 16:30 hodin. V případě, že naši pomoc potřebujete mimo pracovní dobu, můžete nám zanechat vzkaz a my se vám ozveme hned, jak to bude možné.

Nechcete nám volat? Nevadí, napište nám. K dispozici je vám on-line chat na stránkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.

10. června 2020

Přeborník na zpracování odpadu

Transport a skladování objemného odpadu není levná záležitost, pokud ovšem nedokážete objem podstatným způsobem zredukovat. S tím vám v Půjčovně strojů Zeppelin CZ umíme pomoci – mobilní pomaloběžný drtič Terex TDS 820 zpracuje až 70 tun materiálu za hodinu. Dvě dvoumetrové hřídele díky unikátní technologii s nezávislým pohonem a zpětným chodem roztrhají na kousky cokoli od velkých pařezů až po drobný komunální odpad. Stroj pracuje s hydrostatickým pohonem, který poskytuje zvýšenou ochranu proti kontaminaci a umožňuje obousměrné drcení.

Odolný pásový podvozek pomůže stroj dopravit právě tam, kde je ho potřeba, a to i v náročném terénu.
Na vstupu je až 7 m3 v násypce, na výstupu potom frakce 0–250 mm na pásu o rychlosti až
130 m/min. Pomaloběžný drtič je navržen pro nejnáročnější drticí aplikace, včetně odpadního dřeva, palet, kabelových bubnů, papírových svitků, kompostu, kořenů, objemného domácího
a průmyslového odpadu.

Mobilní drtič Terex TDS 820 vám nyní i s kvalifikovanou obsluhou půjčí Půjčovna strojů Zeppelin CZ!

Technická specifikace ZDE

8. června 2020

Potřebujete nadhled?

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí už devatenáct typů různých nůžkových plošin pro práci ve výškách. Naše plošiny jsou připravené na práci kdekoli, zvládnou úzké prostory, pojezd i při výsunu do maximální výšky a díky nemazacím kolům mohou bez následků pracovat i v čistých halách. Dosáhnou do výšky až 14 metrů, vyzdvihnou až 540 kg, elektrický pohon znamená zcela bezhlučný provoz a žádné emise.

Půjčte si nadhled v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Vysokozdvižné vozíky

Šetřete svá záda! Vysokozdvižné vozíky Hyster a Manitou z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ udělají těžkou práci za vás. V nabídce jsou vozíky elektrické, plynové i naftové, vybere si úplně každý. Naše vozíky uvezou až osm tun nákladu, dosáhnou až šest metrů vysoko a jejich ovládání je hračka.

Že vás obyčejný vysokozdvižný vozík neuspokojí?
Podívejte se i na nabídku našich terénních vozíků a Big Trucků!

 

Terénní vozíky
Je to těžké? Netahejte se s tím! Naše terénní vysokozdvižné vozíky pomohou s manipulací kdekoli a kdykoli. Terénní vozíky zvládnou díky pohonu 4x4 i nezpevněné cesty a s nosností až pět tun pro ně nejsou ani velká břemena žádnou výzvou.

Big Trucks
Těžká váha ještě nemusí znamenat těžkou práci. To platí například pro vozíky kategorie Big Truck z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Práce s nimi je přitom snadná a přesná, jako kdyby jeho náklad vážil sotva pár kilogramů a ne až šestnáct tun.

...katalog manipulační techniky

Čistá práce!

Tichý chod elektrických motorů máme rádi, proto když rozšiřujeme naši flotilu, nemohou chybět odolné elektrické vozíky Hyster. Dvojice menších J1.6XN dorazila spolu se dvěma J3.0XN, v naší nabídce tak nyní najdete elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnostmi 1,6 t, 3 t i 5 t. Vozíky jsou díky nulovým emisím a speciálním bílým pneumatikám, které nezanechávají stopy, vhodné pro provozy v halách a jiných uzavřených prostorách.

Vysokozdvižné vozíky Hyster v naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ září novotou, přijďte si je vyzkoušet.


 

Minidampry AUSA v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Minidampry AUSA jsou skvělými pomocníky pro práce ve stavebnictví, zemědělství a ostatním průmyslu. Spolehlivé, odolné a všestranné stroje výrazně pomáhají zlepšit efektivitu, šetřit náklady a cenný čas. Minidampry AUSA jsou ideálním doplňkem i pro komunální práce, údržbu zeleně nebo jinou přepravu materiálu.

...kompletní nabídka minidamprů AUSA

800 023 000

Linka Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Zákaznická linka800 023 000