Kontaktujte nás

Novinky

Půjčovna strojů Zeppelin CZ jede opět naplno!

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR obnovujeme provoz všech našich poboček v plném rozsahu. Samozřejmostí jsou nová pravidla pro ochranu zdraví, která v souvislosti s aktuální situací přijímáme, abychom své zákazníky i zaměstnance nevystavovali žádnému riziku.

Dbejte prosím pokynů vyvěšených na pobočkách Půjčovny, vstupujte pouze se zakrytými ústy a nosem a udržujte rozestupy od ostatních zákazníků. K dispozici pro Vás jsou připraveny dezinfekce pro ošetření rukou.

Jsme rádi, že se můžeme opět naplno pustit do práce a těšíme se na Vás!

 

...mimořádná opatření na pobočkách

Zamiřte opravdu vysoko!

Dieselová kloubová plošina JLG 1250 AJP je díky kompaktním rozměrům a úctyhodnému výškovému dosahu skutečně užitečným pomocníkem. Milovníkům adrenalinu poskočí srdce při informaci, že plošina vás do 40 metrů dostane za méně než dvě minuty. Roztažitelný podvozek zajistí dostatečnou stabilitu a boční dosah je tak téměř 20 metrů. Navíc je možné s plošinou pojíždět i při maximálním výsunu. A protože podvozek disponuje pohonem všech kol, nedojde této mobilní rozhledně dech ani mimo zpevněné cesty.

Více informací o kloubových plošinách najdete v katalogu strojů ZDE.

Potřebujete poradit?

Vaše cesta k nám je nyní ještě kratší. Půjčovna strojů Zeppelin CZ vám chce ve všech případech poskytnout to nejrychlejší řešení a proto jsme pro vás zřídili centrální zákaznickou linku na telefonním čísle 800 023 000.

Potřebujete pomoc s výběrem vhodného stroje? Chcete poradit se zápůjčkou? Zajímá vás dostupnost a ceny? Zavolejte nám, najdeme pro vás řešení!

Naši operátoři dokáží rychle poradit a poskytnout pomoc se vším, co se týká zápůjčky strojů v Půjčovně strojů Zeppelin CZ. Na bezplatné lince 800 023 000 jsme pro vás každý pracovní den od 7 do 16:30 hodin. V případě, že naši pomoc potřebujete mimo pracovní dobu, můžete nám zanechat vzkaz a my se vám ozveme hned, jak to bude možné.

Nechcete nám volat? Nevadí, napište nám. K dispozici je vám on-line chat na stránkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ.

Přeborník na zpracování odpadu

Transport a skladování objemného odpadu není levná záležitost, pokud ovšem nedokážete objem podstatným způsobem zredukovat. S tím vám v Půjčovně strojů Zeppelin CZ umíme pomoci – mobilní pomaloběžný drtič Terex TDS 820 zpracuje až 70 tun materiálu za hodinu. Dvě dvoumetrové hřídele díky unikátní technologii s nezávislým pohonem a zpětným chodem roztrhají na kousky cokoli od velkých pařezů až po drobný komunální odpad. Stroj pracuje s hydrostatickým pohonem, který poskytuje zvýšenou ochranu proti kontaminaci a umožňuje obousměrné drcení.

Odolný pásový podvozek pomůže stroj dopravit právě tam, kde je ho potřeba, a to i v náročném terénu.
Na vstupu je až 7 m3 v násypce, na výstupu potom frakce 0–250 mm na pásu o rychlosti až
130 m/min. Pomaloběžný drtič je navržen pro nejnáročnější drticí aplikace, včetně odpadního dřeva, palet, kabelových bubnů, papírových svitků, kompostu, kořenů, objemného domácího
a průmyslového odpadu.

Mobilní drtič Terex TDS 820 vám nyní i s kvalifikovanou obsluhou půjčí Půjčovna strojů Zeppelin CZ!

Technická specifikace ZDE

Potřebujete nadhled?

Půjčovna strojů Zeppelin CZ nabízí už devatenáct typů různých nůžkových plošin pro práci ve výškách. Naše plošiny jsou připravené na práci kdekoli, zvládnou úzké prostory, pojezd i při výsunu do maximální výšky a díky nemazacím kolům mohou bez následků pracovat i v čistých halách. Dosáhnou do výšky až 14 metrů, vyzdvihnou až 540 kg, elektrický pohon znamená zcela bezhlučný provoz a žádné emise.

Půjčte si nadhled v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Vysokozdvižné vozíky

Šetřete svá záda! Vysokozdvižné vozíky Hyster a Manitou z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ udělají těžkou práci za vás. V nabídce jsou vozíky elektrické, plynové i naftové, vybere si úplně každý. Naše vozíky uvezou až osm tun nákladu, dosáhnou až šest metrů vysoko a jejich ovládání je hračka.

Že vás obyčejný vysokozdvižný vozík neuspokojí?
Podívejte se i na nabídku našich terénních vozíků a Big Trucků!

 

Terénní vozíky
Je to těžké? Netahejte se s tím! Naše terénní vysokozdvižné vozíky pomohou s manipulací kdekoli a kdykoli. Terénní vozíky zvládnou díky pohonu 4x4 i nezpevněné cesty a s nosností až pět tun pro ně nejsou ani velká břemena žádnou výzvou.

Big Trucks
Těžká váha ještě nemusí znamenat těžkou práci. To platí například pro vozíky kategorie Big Truck z nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ. Práce s nimi je přitom snadná a přesná, jako kdyby jeho náklad vážil sotva pár kilogramů a ne až šestnáct tun.

...katalog manipulační techniky

Čistá práce!

Tichý chod elektrických motorů máme rádi, proto když rozšiřujeme naši flotilu, nemohou chybět odolné elektrické vozíky Hyster. Dvojice menších J1.6XN dorazila spolu se dvěma J3.0XN, v naší nabídce tak nyní najdete elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnostmi 1,6 t, 3 t i 5 t. Vozíky jsou díky nulovým emisím a speciálním bílým pneumatikám, které nezanechávají stopy, vhodné pro provozy v halách a jiných uzavřených prostorách.

Vysokozdvižné vozíky Hyster v naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ září novotou, přijďte si je vyzkoušet.


 

Minidampry AUSA v Půjčovně strojů Zeppelin CZ!

Minidampry AUSA jsou skvělými pomocníky pro práce ve stavebnictví, zemědělství a ostatním průmyslu. Spolehlivé, odolné a všestranné stroje výrazně pomáhají zlepšit efektivitu, šetřit náklady a cenný čas. Minidampry AUSA jsou ideálním doplňkem i pro komunální práce, údržbu zeleně nebo jinou přepravu materiálu.

...kompletní nabídka minidamprů AUSA

Zákaznická linka800 023 000