Kontaktujte nás

Zeppelin na veletrhu BAUMA 2019

Největší svátek stavební techniky, veletrh BAUMA 2019, otevře návštěvníkům své brány 8. dubna. Žluté stroje Caterpillar společnosti Zeppelin samozřejmě nebudou chybět, bude jim v Mnichově věnována již tradičně výstavní hala B6. Zde budou k vidění horké novinky i osvědčená technika. Svou prezentaci připraví v rámci venkovní expozice i půjčovna strojů Zeppelin Rental.

Veletrh BAUMA probíhá od 8. dubna do 14. dubna 2019 v německém Mnichově a Zeppelin CZ vás na něj srdečně zve!

 


 

V rámci veletrhu BAUMA 2019 připravil Zeppelin CZ pro své zákazníky hned dvě lákavé nabídky  


 

Chytrý telefon Cat S61 k rýpadlu Cat

Mobilní telefony Cat patří stejně jako stavební stroje Cat mezi světovou špičku, jsou to odolné a výkonné přístroje. A Cat S61 je jejich vlajkovou lodí. Špičkový výkon i výbava jsou ukryty v mimořádně odolném těle přístroje. Chytrý telefon Cat S61 s aplikacemi Zeppelin CZ a Půjčovny strojů Zeppelin CZ nyní dostanete zdarma při zakoupení kteréhokoli rýpdla Cat o hmotnosti 1 až 40 tun. 

... více informací

 

5 Plus

Pro zájemce o minirýpadla Cat jsme potom připravili akci Pět plus. Komplexní nabídka je složena z atraktivních splátek při financování Cat Financial, přístupu k telematice Product Link a Vision Link, bezplatné údržby, prodloužené záruky a telefonu Cat S61 ke každému stroji. 

... více informací

Tisk