Kontaktujte nás

Novinky

23. října 2020

Provoz poboček Zeppelin CZ nepřerušen

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že od 22.10. 2020 do 3.11.2020 budou v souvislosti s opatřeními Vlády ČR pro veškerou veřejnost uzavřeny provozovny půjčovny a servisní střediska Zeppelin CZ.

Prodej náhradních dílů probíhá bez jakýchkoliv omezení. Náhradní díly můžete také zakoupit online na stránce www.mujstroj.cz.

Poskytování služeb podnikatelům budeme i nadále poskytovat, avšak bez osobního kontaktu s našimi zaměstnanci. Uzavřít nájemní smlouvu Půjčovny strojů Zeppelin CZ nebo objednat servis Vašich strojů je nyní možné pouze prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, tedy zejména telefonu, emailu či webového rozhraní. Půjčené zboží je následně možné si vyzvednout na našich provozovnách nebo se dohodnout na doručení na vámi zvolenou adresu. V případě servisu pak bude v každém jednotlivém případě dohodnut postup předání stroje k opravě, stejně jako jeho vyzvednutí.
Platby za služby servisu a půjčovny je vhodné provádět bezhotovostní formou  a to bankovním převodem nebo platební kartou.
 
V rámci služeb půjčovny strojů pak sdělujeme, že vracení vypůjčeného zboží není výše zmíněnými opatřeními nijak omezeno a mohou tak tedy činit nejen podnikatelé, ale i koneční spotřebitelé.

Děkujeme Vám za pochopení.
Váš Zeppelin CZ

11. června 2020

Akce 3x3

Ve spolupráci s Cat Financial Services připravil Zeppelin CZ speciální akci kombinující hned tři výhody najednou. Akce se týká rýpadlo-nakladačů, smykem řízených nakladačů a minirý-padel Cat. Operativní nájem jsme nastavili na 3 roky a to tak, aby byl pro zákazníky co nej-výhodnější. To znamená 3 roky minimálních splátek, 3 roky bez starostí s plnou zárukou na stoje Cat a 3 roky bez výpadku díky přednostnímu servisu.

Pro více informací kontaktujte svého prodejce

 

10. června 2020

Minirýpadla s úrokem jen 1,99%

2Velice zajímavou akci připravila společnost Zeppelin CZ na minirýpadla a mikrorýpadla Cat. Ve spolupráci s Cat Financial Services připravil Zeppelin CZ financování s úrokovou sazbou 1,99 %. Stroje z mimořádně povedené řady nových minirýpadel Cat jsou tak nyní ještě dostupnější, nákupu osvědčené spolehlivé a výkonné techniky od renomovaného výrobce Caterpillar tak už nyní nestojí nic v cestě.

Pro více informací kontaktujte svého prodejce

 

27. dubna 2020

Zeppelin CZ opět v plném provozu!

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR obnovujeme provoz všech našich poboček v plném rozsahu. Samozřejmostí jsou nová pravidla pro ochranu zdraví, která v souvislosti s aktuální situací přijímáme, abychom své zákazníky i zaměstnance nevystavovali žádnému riziku.

Dbejte prosím pokynů vyvěšených na pobočkách, vstupujte pouze se zakrytými ústy a nosem a udržujte rozestupy od ostatních zákazníků. K dispozici pro Vás jsou připraveny dezinfekce pro ošetření rukou.

Jsme rádi, že se můžeme opět naplno pustit do práce a těšíme se na Vás!

 

… mimořádná opatření na pobočkách


15. března 2020

Nový Cat 950 GC

Zeppelin CZ, výhradní dealer stavebních strojů Caterpillar v České republice, rozšiřuje svou nabídku o nový kolový nakladač. Cat 950 GC nabídne špičkové parametry při nízkých provozních nákladech.

Méně elektroniky, stejná kvalita

Stroje Cat řady GC představují dostupnou variantu špičkové techniky Cat. Oproti jiným modelům zde Caterpillar nabízí jednodušší řešení a méně asistenčních a podpůrných systémů. Robustní konstrukce, špičkový výkon a kvalita strojů Cat tu však zůstává. Cat 950 GC je tak ideálním pomocníkem pro práci na stavbách, v lomech, ale své uplatnění najde i v zemědělství a v dalších odvětvích.

Výkon i šetrnost

Cat 950 GC je poháněn osvědčeným motorem Cat C7.1 ACERT o výkonu 180 kW. To mu dává dostatečnou výkonovou rezervu i pro náročnější úkoly. Díky optimalizaci hydrauliky pracuje nakladač maximálně efektivně a šetří tak provozní náklady. Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších emisních limitů.