Novinky

9. července 2021

Stavíme bikepark s Michalem Marošim!

V pražské Jahodnici vzniká nový bikepark pro milovníky té správné zábavy na dvou kolech. Michal Maroši, jedna z nejdůležitějších postav globální MTB scény a vítěz Evropského šampionátu v Dual Slalomu, který se projektu ujal, si pro spolupráci vybral Zeppelin CZ. Kromě nových strojů Cat se při stavbě upratnila i další technika z nabídky naší Půjčovny.

Pokud si tedy chcete na zahradě postavit bikepark (nebo cokoli jiného), teď už víte, kde si obstarat tu správnou techniku.


https://youtu.be/5LhMkmG7BTg

29. června 2021

Zelené stroje Cat

Jak slogan napovídá, firma pana Berana se zabývá především pokládáním dlažby, to ostatně bude úkol i pro čtveřici nových strojů – tři kolové nakladače a jedno pásové rýpadlo.

Dvěma menším nakladačům Cat 908 sekunduje jeden větší Cat 910. Kompaktní rýpadlo Cat 315 je představitelem zcela nové generace strojů. Stroj bude mít na starost zejména odstranění skrývky v místech, kde povedou nové komunikace. Díky výbavě 2D a 3D technologií od firmy Trimble může kopat velice přesně bez jakékoli další pomoci zvenčí. Rýpadlo Cat 315 v rámci flotily vystřídá starší typ Cat 314, ten však ve firmě zůstane pro práci s kladivem.

Nakladače nahradí starší stroje. Lukáš Beran velice dbá na to, aby jeho stroje byly v té nejlepší kondici. Práce s dlažbou totiž není žádný med.

17. května 2021

Cat D5 | Nová generace výkonu

Představujeme nový dozer Cat D5. Při výkonu 170 koní a rozsahu provozních hmotností 17,2 až 20,6 t nahrazuje nový dozer Cat D5 úspěšný model D6N.

Přechod z D6N na D5 je součástí snahy o zjednodušení všech názvů modelů dozerů Cat. V příštích několika letech bude řada dozerů Cat přejmenována z nejmenšího na největší (od D1 po D11) s jedním modelem na velikostní třídu a bez dalších modifikátorů písmen jako „N“, „K“, „T.“

Cat D5 přichází oproti předchůdci D6N s větší hmotností a výkonem, lepšími schopnostmi řízení a dlouhým seznamem technologických novinek, které operátorům pomohou zvládnout více práce za kratší dobu. Plně automatická třístupňová převodovka s uzamykáním měniče nabízí optimální výkon při nízké spotřebě paliva.

Vylepšení řízení a vylepšené ovládací prvky hnacího ústrojí nabízejí nové úrovně využití výkonu a kontroly řízení.

...Více informací

22. února 2021

Myslíme na vás!

Stroje Caterpillar představují obrovskou pomoc na všech staveništích, v lomech a vůbec všude tam, kde je potřeba pořádná síla. S těmito schopnostmi ale přichází i zodpovědnost. Jen bezpečně odvedená práce je dobře odvedená práce.

S každým novým i použitým strojem od Zeppelin CZ proto nyní dostanete i náš unikátní SAFETY BOX, obsahující základní pomůcky pro Vaši bezpečnost. Jsou to pracovní rukavice, ochranné brýle, reflexní vesta a certifikovaná helma Cat.

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě!

1. ledna 2021

Soutěž o tři nová minirýpadla Cat

Letos je tomu již 30 let, co Německý koncern Zeppelin vstoupil na náš trh. My jsme se rozhodli oslavit toto výročí pořádnou soutěží. A o co při takové příležitosti soutěžit jiného, než o bagr?  Nákupem nového stroje Cat se tedy dostanete do slosování o tři nová minirýpadla Cat 300.9D. Soutěž probíhá od 1.1.2021 do 30.11.2021. Všem soutěžícím držíme palce!

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

08. prosince 2020

Nové rýpadlo-nakladače Caterpillar

Caterpillar letos slaví 35 let od uvedení prvního rýpadlo-nakladače Cat na trh. A jak lépe osla-vit takové výročí, než představením nové řady těchto univerzálních strojů? Caterpillar před-stavil světu čtveřici nových modelů. Jsou to rýpadlo-nakladače Cat 428, Cat 432, Cat 434 a Cat 444. Stroje dostaly celou řadu moderních prvků, které zlepšují efektivitu práce i komfort strojníka.  

Pro více informací kontaktujte svého prodejce

 

15. března 2020

Nový Cat 950 GC

Zeppelin CZ, výhradní dealer stavebních strojů Caterpillar v České republice, rozšiřuje svou nabídku o nový kolový nakladač. Cat 950 GC nabídne špičkové parametry při nízkých provozních nákladech.

Méně elektroniky, stejná kvalita

Stroje Cat řady GC představují dostupnou variantu špičkové techniky Cat. Oproti jiným modelům zde Caterpillar nabízí jednodušší řešení a méně asistenčních a podpůrných systémů. Robustní konstrukce, špičkový výkon a kvalita strojů Cat tu však zůstává. Cat 950 GC je tak ideálním pomocníkem pro práci na stavbách, v lomech, ale své uplatnění najde i v zemědělství a v dalších odvětvích.

Výkon i šetrnost

Cat 950 GC je poháněn osvědčeným motorem Cat C7.1 ACERT o výkonu 180 kW. To mu dává dostatečnou výkonovou rezervu i pro náročnější úkoly. Díky optimalizaci hydrauliky pracuje nakladač maximálně efektivně a šetří tak provozní náklady. Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších emisních limitů.