Kontaktujte nás

JSME JIŽ 50 LET DEALEREM STAVEBNÍCH STROJŮ Cat V ČR.

Rukama nám tak prochází pestrá škála stavebních, zemních, i důlních strojů CAT a s nimi spojených výzev.
A právě hledáme nové parťáky do našeho Zeppelin Teamu!

4 důvody, proč pracovat v Zeppelin CZ

Zachraňujeme pořádně velké a těžké stroje CAT.

Žádná nuda, ale pestrá práce, která nás naplňuje.

Jsme víc než kolegové, vídáme se i po práci.

Kam by chodili… Zeppelíni u nás pracují i 30 let!

Chceš taky zažít ten pocit?

Obrovské stroje a skutečné výzvy. Stavba stojí, chlapi na tebe spoléhají.

Normální člověk by se z toho sesypal, ale ty víš, že to zvládneš. V Zeppelin CZ najdeš práci, která tě bude bavit. Každý den budeš končit s dobrým pocitem, že jsi klientovi vytáhl trn z paty. V dílně, v terénu nebo i na place na prodejně. Jestli hledáš práci, která tě skutečně naplní, máme pro tebe volné místo!

Koho hledáme do týmu

MECHANIK V TERÉNU

Do party hledáme mechanika, který bude opravovat stroje přímo na místě u klienta. Zažij taky ten pocit, kdy stavba stojí a všichni na tebe spoléhají. Ty ale víš, že to zvládneš a je to právě tenhle pocit, který tě u nás bude držet a bavit.

Více informací

MECHANIK V DÍLNĚ

Do dílenské party hledáme mechanika, který se chce starat o skutečné stroje. Budeš mít práci, která tě bude bavit a naplňovat. Nejenže budeš pracovat na zajímavém kusu techniky špičkové značky CAT, ale navíc ještě klientovi pomůžeš z průšvihu.

Více informací

SKLADNÍKOstředek

Pro naše nové distribuční centrum náhradních dílů světového výrobce stavebních strojů Caterpillar hledáme kolegyně a kolegy na pozici skladník.

Více informací

SPECIALISTA E-COMMERCEModletice

Stroje CAT jsou špička a patří k nim i špičkový servis. Hledáme člověka, který pomůže plánovat strategie v oblasti product support a bude komunikovat s naším hlavním dodavatelem Caterpillar.

Více informací

Naše příběhy

Oprava náklaďáků mě nudila. Tady zachraňuju skutečné stroje.– Honza, Modletice

V Zeppelinu nuda nehrozí, a to jsem tady deset let. CAT má širokou nabídku těžké techniky a zajímavé problémy, se kterými se musím poprat. Jsou to velké stroje, mají těžké součástky, ale hlavní je vymyslet ten způsob, jak opravu udělat. V práci tak zapojím fyzickou sílu i mozek. Do ruky vezmu klíč i počítač, když nahrávám software ECM nebo načítám paměť závad. Každý den tady v Zeppelinu stojím před jinou výzvou, a když ji překonám, tak je to ten nejlepší pocit. Jestli ho chceš mít taky, přidej se k nám!

Rád zachraňuji opravdu velké stroje. Dvacet tun a výš.– Milan, Modletice

Jsem vyučený automechanik a tuhle práci mám zarytou pod kůží. Nicméně nemám rád malé stroje, co si strčíte do podpaží a odnesete si je domů na zahradu. Když je totiž musíte opravovat, k ničemu se nedostanete. U strojů nad dvacet tun je to ale jiná. Mým regionem je Kladensko, kde jsou například lomy s obrovskými bagry, ale i firmy, co dělají pozemní stavby. Tady v okolí má stroje Caterpillar skoro každý, takže se celý den nezastavím. Přesto bych ale neměnil. Mám totiž rád ten pocit, když jsem rychlou opravou klientovi zachránil investici nebo celodenní práci. Máš to stejně? Přidej se k nám!

Motor je srdcem každého stroje. A CAT je srdcová záležitost.– Karel, Modletice

Dřív jsem pracoval jako automechanik a veterány renovuji ve svém volnu doteď. K motorům mě to zkrátka táhlo odjakživa, a když jsem viděl nabídku Zeppelinu, hned mě zaujala. Možnost opravovat těžkou techniku a motory, řešit velké opravy a pomáhat klientům v úzkých, to mě skutečně naplňuje. Navíc pečujeme o ty nejlepší stroje na trhu a zákazníci to vědí – nedávno jsme předávali traktor-bagr a klient si ho vybral hlavně proto, že je to CAT. Tohle všechno v člověku tvoří ten nejlepší pocit z práce. Chceš ho mít taky? Přidej se k nám!

Nenašli jste pro sebe vhodnou pozici, ale chtěli byste pracovat v Zeppelin CZ? Pošlete nám životopis na kariera-cz@zeppelin.com