CZ | EN
Načítání

O nás

O společnosti Zeppelin CZ

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., výhradní prodejce stavebních strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar. Je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce.

Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá půjčováním stavebních strojů a malé mechanizace - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s.r.o. je součástí koncernu ZEPPELIN GmbH, který provozuje 190 poboček ve 30 zemích světa. Aktivity koncernu jsou v globálním měřítku velmi široké a jsou rozdělené do pěti „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Busines Unit). Na území České republiky je společnost Zeppelin CZ aktivní v rámci těchto tří skupin: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).
 
Společnost Zeppelin CZ je prostřednictvím dceřiných společností Zeppelin SK, Zeppelin Polska a Zeppelin Ukraine zastoupena i na trzích východní a střední Evropy. Podílí se také na řízení částečně vlastněných společností Zeppelin Körös – Spedit a CZ LOKO.

Více o dceřiných společnostech naleznete na webových stránkách zde:
Slovensko  - http://www.zeppelin.sk
Polsko - http://www.zeppelinpl.com
Ukrajina -   www.hyster.com.ua 

Společnost Zeppelin CZ je také majetkově propojena se společnostmi:
Zeppelin-Körös Spedit Kft ( http://www.zks.hu )
CZ LOKO (www.czloko.cz ) 

Více o koncernu ZEPPELIN GmbH zde: www.zeppelin.com  

Pobočky a oblasti společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Tisk