Kontaktujte nás

Náhradní díly

Kvalita a dostupnost náhradních dílů jsou jedním z hlavních cílů společnosti Zeppelin CZ. V naší nabídce jsou pouze vysoce kvalitní originální náhradní díly, které zajistí bezproblémový průběh oprav a dlouhou životnost opraveného stroje. Každá z našich poboček má vlastní skladovací prostory, které jsou denně zásobovány potřebným sortimentem.

 

Náhradní díly Cat

Originální náhradní díly Cat jsou zárukou kvality a kompatibility. Váš stroj Cat tak dostává součástky, které plní všechny požadavky výrobce na kvalitu. Díky originálním náhradním dílům Cat tak můžeme garantovat plný výkon a spolehlivost, jakou očekáváte od techniky značky Cat.

Náhradní díly Cat lze nakupovat i online. Portál Parts.Cat.com nabízí snadné objednání dílů z pohodlí domova či kanceláře. Díly lze dohledávat podle typu stroje i výrobního čísla, vždy tak máte jistotu, že vám bude dodaný správný díl pro váš stroj Cat.

 

Náhradní díly Cat Reman

Náhradní díly z řady Cat® Reman jsou originální, firmou Caterpillar továrně repasované díly, které výrazně snižují náklady na pořízení náhradního dílu při zachování kvality a záručních podmínek. Díky dílům z této řady je možné dosáhnout úspory až 60%.

Dobrá volba pro naše zákazníky
Repasované náhradní díly a komponenty Cat odvedou stejně spolehlivou službu jako díly nové, a to za přijatelnější cenu. Kromě ekologického hlediska je výhodou také jejich okamžitá dostupnost, což při generálních opravách dává zákazníkovi širší možnosti. Výsledkem je maximální produktivita při nižších nákladech.

Náš program pro tovární předělávání náhradních dílů je postaven na výměnném principu, kdy za váš použitý náhradní díl od nás výměnou dostanete díl repasovaný.   Program Cat® Reman je jedním ze způsobů, jak pomáháme našim zákazníkům snižovat jejich náklady.

 

Dobrá volba pro životní prostředí
Díky repasím propůjčujeme starým náhradním dílům vlastnosti nových dílů, a tak snižujeme nejen množství vyprodukovaného odpadu, ale také poptávku po surovinách na výrobu nových dílů.

 

 

Pro více informací a doporučení správných náhradních dílů pro váš stroj Cat se neváhejte obrátit na svého prodejce Zeppelin CZ.

800 37 37 37

Linka pro nákup náhradních dílů