Kontaktujte nás

Světlomety a příslušenství

Ať už chcete mít jasný výhled do okolí nebo potřebujete-li být dobře viděni, světlomety řady Cat® jsou ve všech případech jasnou volbou. Aby se mohla obsluha v klidu věnovat své práci, a to i v extrémních provozních podmínkách, musí být stroje Cat vybaveny robustním a výkoným osvětlením. Světlomety Cat se vyznačují dlouhou životností s nízkými náklady, a přitom jsou zkonstruované tak, aby vydrželi i extrémní podmínky.    

V závislosti na specifických pracovních podmínkách lze vybírat ze tří typů světlometů:

 • První volbou pro zákazníka jsou LED světlomety Cat. Technologie LED prodlužuje provozuschopnost stroje a nabízí větší svítivost než běžně používané technologie. LED světlomety jsou charakteristické extrémně dlouhou životností (vice než 25 000 hodin), nízkou spotřebou, širokým rozsahem vstupního napětí a šetrností vůči životnímu prostředí, navíc šetří zrak posádky a pomáhají proti její únavě. 
 • Xenonové světlomety HID od Caterpillar pomáhají zvyšovat produktivitu v nepřetržitých, vícesměnných provozech nebo při nočních směnách. Světlomety HID jsou odolné vůči vibracím a nárazům, mají menší spotřebu energie a šesti až deseti násobnou životnost než halogenové světlomety. 
 • Halogenové světlomety Cat se zvýšenou odolností vůči nárazům: Použitím speciální antivibrační žárovky, která má vyšší životnost než klasická žárovka, mohou majitelé strojů ušetřit náklady. Bezpečně uzavřené světlomety splňují výrobcem dané normy, týkající se odolnosti vůči vibracím a vodnímu sloupci.

 

  Produkty:

  Majáky Žárovky
  Osvětlení kabiny Zapečetěné světlomety
  Pracovní světlomety Přední světlomety
  Odrazová světla a příslušenství Směrová světla

 

800 37 37 37

Linka pro nákup náhradních dílů