Kontaktujte nás

Novinky

Powerbanka Cat nyní k nákupu dílů online

V Zeppelin CZ se nakupování online vyplatí z mnoha důvodů. Na díly nakoupené prostřednictvím stránky MůjStroj.cz poskytujeme zajímavé slevy a nyní spolu s registrací zís-ká každý nový klient originální značkovou powerbanku Cat. Praktickou powerbanku odolné konstrukce vybavenou i kapesní svítilnou dostane jako dárek každý nový klient spolu s prvními díly, které objedná online.

Hledání toho správného dílu je teď díky novému systému naprostá hračka. Připravili jsme online stránku se snadným vyhledáváním pomocí klíčových slov i modelů strojů a s přehledným katalogem dílů. Spolu s ostatními nástroji tu tak vznikla platforma pro komplexní správu strojů, od jediného kusu až po velké flotily.

Stačí si zapamatovat www.MujStroj.cz

Zeppelin CZ jede opět naplno!

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR obnovujeme provoz všech našich poboček v plném rozsahu. Samozřejmostí jsou nová pravidla pro ochranu zdraví, která v souvislosti s aktuální situací přijímáme, abychom své zákazníky i zaměstnance nevystavovali žádnému riziku.

Dbejte prosím pokynů vyvěšených na pobočkách, vstupujte pouze se zakrytými ústy a nosem a udržujte rozestupy od ostatních zákazníků. K dispozici pro Vás jsou připraveny dezinfekce pro ošetření rukou.

Jsme rádi, že se můžeme opět naplno pustit do práce a těšíme se na Vás!

 

… mimořádná opatření na pobočkách

Stále jsme tu pro vás!

Prodej náhradních dílů v Zeppelin CZ funguje nadále bez omezení. Abychom omezili v této době potenciálně rizikový osobní kontakt, dopravíme díly objednané online přes www.MujStroj.cz až k vám ZDARMA.