Kontaktujte nás

Novinky

1.dubna 2022

Nákup dílů Cat online se slevou 8%

Díky portálu Parts.Cat.com můžete nakupovat náhradní díly Cat pohodlně online z kanceláře, domova a vlastně odkudkoli, kde je přístup k internetu. Pro nově registrované jsme přitom připravili speciální nabídku - slevu 8 % na všechny náhradní díly zakoupené na Parts.Cat.com do konce roku 2022!

Nakupujte snadno a rychle. Pro pomoc s registrací a používáním portálu Parts.Cat.com můžete využít i chatovací okno přímo na stránce www.Parts.Cat.com nebo naši linku 800 37 37 37, případně se obraťte na svého prodejce Zeppelin CZ

 

2. února 2022

ČEPY a POUZDRA CAT

Speciální nabídka! Objednávejte všechny čepy a pouzdra CAT se slevou 25 %. Kvalitní spojovací čepy a ložiska udržují stroje CAT v provozu každý den. Jsou navržena tak, aby dokázala vyhovět i těm nejnáročnějším standardům a poskytovala vyšší efektivitu a delší životnost.

Nabídka platí do 30. června 2022 na všechny typy čepů a pouzder CAT.

… více informací

Využijte i další slevy při nákupu online přes MůjStroj.cz.

 

1. června 2021

Nová linka pro pomoc s nákupem náhradních dílů online

Nakupování náhradních dílů Cat online díky našemu portálu Parts.Cat.com je skvělé. Z pohodlí domova či doslova odkudkoli můžete vybírat a hned i objednat ty správné náhradní díly pro Váš stroj.

Portál Parts.Cat.com nabízí pokročilé způsoby vyhledávání. Je to snadné. Pokud s portálem teprve začínáte pracovat či potřebujete s něčím poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Zde Vám rádi poradíme, vše vysvětlíme či pomůžeme s registrací. Na díly objednané online od nás navíc získáte slevu 4 %. Nakupujte pohodlně odkudkoli na Parts.Cat.com!