Kontaktujte nás

Novinky

8. září 2021

Akční nabídka na náhradní díly Cat pokračuje!

Provelký zájem jsme dloužili hned několik slevových akcí na náhradní díly Cat. Zlevnili jsme zuby a břity, adaptéry Cat Advansys dodáváme pro Váš stroj zcela zdarma, slevu 18 % získáte na pásy pro minirýpadla Cat. Na výměnu podvozku pásového stroje nyní nabízíme i financování bez navýšení.

Více informací o akcích najdete zde nebo u svého prodejce dílů Cat.

 

1. června 2021

Nová linka pro pomoc s nákupem náhradních dílů online

Nakupování náhradních dílů Cat online díky našemu portálu Parts.Cat.com je skvělé. Z pohodlí domova či doslova odkudkoli můžete vybírat a hned i objednat ty správné náhradní díly pro Váš stroj.

Portál Parts.Cat.com nabízí pokročilé způsoby vyhledávání. Je to snadné. Pokud s portálem teprve začínáte pracovat či potřebujete s něčím poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Zde Vám rádi poradíme, vše vysvětlíme či pomůžeme s registrací. Na díly objednané online od nás navíc získáte slevu 4 %. Nakupujte pohodlně odkudkoli na Parts.Cat.com!

 

1. června 2021

Sleva na náhradní díly až 19 % k použitému stroji Cat!

Naším cílem není jen prodaný stroj, služby Zeppelin CZ jdou mnohem dál. Jen správně a efektivně pracující stroj je dobrý stroj. Aby stroje Cat byly takovými dobrými stroji, je nezbytná správná údržba a originální náhradní díly Cat. Proto jsme pro naše zákazníky připravili mimořádnou nabídku.

Ke každému stroji Cat z naší nabídky použitých strojů zakoupeným od 1.6.2021 do 31.12.2021 od nás dostanete slevu až 19 % na náhradní díly. Tato sleva platí osmnáct měsíců od pořízení stroje a lze ji uplatnit opakovaně.


… více informací