Kontaktujte nás

Akce a novinky

01. září 2022

Mimořádná sleva na hydraulické hadice

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je opravit nebo vyměnit.

Proto jsme připravili mimořádnou slevu 40 % na hydraulické hadice Cat. Sleva platí do konce roku 2022 na všechny typy hydraulických hadic Cat při nákupu alespoň tří kusů.  

… více informací

 

18. července 2022

Břity pro dozery a nakladače se slevou 24 %

Systémy zubů a řezných břitů Cat® plní dvě důležité funkce, které mají u klíčových strojů v kamenolomech a povrchovém dobývání zásadní význam pro produktivitu. Pokud jsou s ohledem na pracovní podmínky stroje správně zvoleny, zvyšují jeho produktivitu a zároveň chrání jeho pracovní zařízení před nadměrným opotřebením. Břity CAT® pro dozery a nakladače nyní nabízíme se slevou 24 %.

… více informací

 

1. července 2022

Sleva 25 % na hydraulické válce

Hydraulický systém je základem síly každého stroje. Proto je třeba udržovat jej v perfektním stavu. Příčinou poruchy hydraulických systémů je v 80 % znečištění. I nepatrný únik oleje může způsobit znečištění hydraulického systému?

Připravili jsme pro Vás akční nabídku! Do konce roku nabízíme slevu 25 % na veškeré komponenty hydraulických válců.

1. června 2022

Systém zubů série K se slevou 18 %

Dvoudílný systém zubů série K přináší vysoké standardy z hlediska bezpečnosti, montáže i samoostřicí funkce špiček zubů. Specifický tvar adaptéru zubů Cat® zajišťuje nejen optimální dosednutí zubu, rychlou montáž nové špičky, ale v případě potřeby i rychlou demontáž.

Na systém zubů série K nyní nabízíme mimořádnou slevu 18 %.

...více informací

 

 

1.dubna 2022

Nákup dílů Cat online se slevou 8%

Díky portálu Parts.Cat.com můžete nakupovat náhradní díly Cat pohodlně online z kanceláře, domova a vlastně odkudkoli, kde je přístup k internetu. Pro nově registrované jsme přitom připravili speciální nabídku - slevu 8 % na všechny náhradní díly zakoupené na Parts.Cat.com do konce roku 2022!

Nakupujte snadno a rychle. Pro pomoc s registrací a používáním portálu Parts.Cat.com můžete využít i chatovací okno přímo na stránce www.Parts.Cat.com nebo naši linku 800 37 37 37, případně se obraťte na svého prodejce Zeppelin CZ

 

2. února 2022

ČEPY a POUZDRA CAT

Speciální nabídka! Objednávejte všechny čepy a pouzdra CAT se slevou 25 %. Kvalitní spojovací čepy a ložiska udržují stroje CAT v provozu každý den. Jsou navržena tak, aby dokázala vyhovět i těm nejnáročnějším standardům a poskytovala vyšší efektivitu a delší životnost.

Nabídka platí do 30. září 2022 na všechny typy čepů a pouzder CAT.

… více informací

Využijte i další slevy při nákupu online přes MůjStroj.cz.

 

1. června 2021

Nová linka pro pomoc s nákupem náhradních dílů online

Nakupování náhradních dílů Cat online díky našemu portálu Parts.Cat.com je skvělé. Z pohodlí domova či doslova odkudkoli můžete vybírat a hned i objednat ty správné náhradní díly pro Váš stroj.

Portál Parts.Cat.com nabízí pokročilé způsoby vyhledávání. Je to snadné. Pokud s portálem teprve začínáte pracovat či potřebujete s něčím poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Zde Vám rádi poradíme, vše vysvětlíme či pomůžeme s registrací. Na díly objednané online od nás navíc získáte slevu 4 %. Nakupujte pohodlně odkudkoli na Parts.Cat.com!

 

800 37 37 37

Linka pro nákup náhradních dílů