Kontaktujte nás

Novinky

27. prosince 2020

Provoz poboček Zeppelin CZ nepřerušen

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že od 27.12. 2020 jsou v souvislosti s opatřeními Vlády ČR pro veškerou veřejnost uzavřeny provozovny půjčovny a servisní střediska Zeppelin CZ.

Prodej náhradních dílů probíhá bez jakýchkoliv omezení. Náhradní díly můžete také zakoupit online na stránce www.mujstroj.cz.

Služby podnikatelům budeme i nadále poskytovat, avšak bez osobního kontaktu s našimi zaměstnanci. Uzavřít nájemní smlouvu Půjčovny strojů Zeppelin CZ nebo objednat servis Vašich strojů je nyní možné pouze prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, tedy zejména telefonu, emailu či webového rozhraní. Půjčené zboží je následně možné si vyzvednout na našich provozovnách nebo se dohodnout na doručení na vámi zvolenou adresu. V případě servisu pak bude v každém jednotlivém případě dohodnut postup předání stroje k opravě, stejně jako jeho vyzvednutí.
Platby za služby servisu a půjčovny je vhodné provádět bezhotovostní formou  a to bankovním převodem nebo platební kartou.
 
V rámci služeb půjčovny strojů pak sdělujeme, že vracení vypůjčeného zboží není výše zmíněnými opatřeními nijak omezeno a mohou tak tedy činit nejen podnikatelé, ale i koneční spotřebitelé.

Děkujeme Vám za pochopení.
Váš Zeppelin CZ

 

01. prosince 2020

Baterie Cat se slevou 20%

Zeppelin CZ připravil pro své zákazníky zajímavou akci. 

Baterie Cat nyní nabízíme se slevou 20%! Akce se vztahuje na prodej všech originálních baterií Cat zakoupených od 1. prosince 2020 do 31. března 2021 nebo do vyprodání zásob.

Využijte i další slevy při nákupu online přes MůjStroj.cz.

 

 

27. dubna 2020

Zeppelin CZ jede opět naplno!

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR obnovujeme provoz všech našich poboček v plném rozsahu. Samozřejmostí jsou nová pravidla pro ochranu zdraví, která v souvislosti s aktuální situací přijímáme, abychom své zákazníky i zaměstnance nevystavovali žádnému riziku.

Dbejte prosím pokynů vyvěšených na pobočkách, vstupujte pouze se zakrytými ústy a nosem a udržujte rozestupy od ostatních zákazníků. K dispozici pro Vás jsou připraveny dezinfekce pro ošetření rukou.

Jsme rádi, že se můžeme opět naplno pustit do práce a těšíme se na Vás!

 

… mimořádná opatření na pobočkách