Kontaktujte nás

Novinky

23. října 2020

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že od 22.10. 2020 do 3.11.2020 budou v souvislosti s opatřeními Vlády ČR pro veškerou veřejnost uzavřeny provozovny půjčovny a servisní střediska Zeppelin CZ.

Prodej náhradních dílů probíhá bez jakýchkoliv omezení. Náhradní díly můžete také zakoupit online na stránce www.mujstroj.cz.

Poskytování služeb podnikatelům budeme i nadále poskytovat, avšak bez osobního kontaktu s našimi zaměstnanci. Uzavřít nájemní smlouvu Půjčovny strojů Zeppelin CZ nebo objednat servis Vašich strojů je nyní možné pouze prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, tedy zejména telefonu, emailu či webového rozhraní. Půjčené zboží je následně možné si vyzvednout na našich provozovnách nebo se dohodnout na doručení na vámi zvolenou adresu. V případě servisu pak bude v každém jednotlivém případě dohodnut postup předání stroje k opravě, stejně jako jeho vyzvednutí.
Platby za služby servisu a půjčovny je vhodné provádět bezhotovostní formou  a to bankovním převodem nebo platební kartou.
 
V rámci služeb půjčovny strojů pak sdělujeme, že vracení vypůjčeného zboží není výše zmíněnými opatřeními nijak omezeno a mohou tak tedy činit nejen podnikatelé, ale i koneční spotřebitelé.

Děkujeme Vám za pochopení.
Váš Zeppelin CZ

 

10. června 2020

Powerbanka Cat nyní k nákupu dílů online

V Zeppelin CZ se nakupování online vyplatí z mnoha důvodů. Na díly nakoupené prostřednictvím stránky MůjStroj.cz poskytujeme zajímavé slevy a nyní spolu s registrací zís-ká každý nový klient originální značkovou powerbanku Cat. Praktickou powerbanku odolné konstrukce vybavenou i kapesní svítilnou dostane jako dárek každý nový klient spolu s prvními díly, které objedná online.

Hledání toho správného dílu je teď díky novému systému naprostá hračka. Připravili jsme online stránku se snadným vyhledáváním pomocí klíčových slov i modelů strojů a s přehledným katalogem dílů. Spolu s ostatními nástroji tu tak vznikla platforma pro komplexní správu strojů, od jediného kusu až po velké flotily.

Stačí si zapamatovat www.MujStroj.cz

27. dubna 2020

Zeppelin CZ jede opět naplno!

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR obnovujeme provoz všech našich poboček v plném rozsahu. Samozřejmostí jsou nová pravidla pro ochranu zdraví, která v souvislosti s aktuální situací přijímáme, abychom své zákazníky i zaměstnance nevystavovali žádnému riziku.

Dbejte prosím pokynů vyvěšených na pobočkách, vstupujte pouze se zakrytými ústy a nosem a udržujte rozestupy od ostatních zákazníků. K dispozici pro Vás jsou připraveny dezinfekce pro ošetření rukou.

Jsme rádi, že se můžeme opět naplno pustit do práce a těšíme se na Vás!

 

… mimořádná opatření na pobočkách