Kontaktujte nás

Novinky

12. července 2021

Akční nabídka na náhradní díly Cat pokračuje!

Provelký zájem jsme dloužili hned několik slevových akcí na náhradní díly Cat. Každé čtvrté balení olejů od nás nyní dostanete jako dárek, je toho však mnohem více. Zlevnili jsme zuby a břity, adaptéry Cat Advansys dodáváme pro Váš stroj zcela zdarma, slevu 18 % získáte na pásy pro minirýpadla Cat, akční ceny jsme připravili i pro servis klimatizací.

Více informací o akcích najdete zde nebo u svého prodejce dílů Cat.

 

1. června 2021

Nová linka pro pomoc s nákupem náhradních dílů online

Nakupování náhradních dílů Cat online díky našemu portálu Parts.Cat.com je skvělé. Z pohodlí domova či doslova odkudkoli můžete vybírat a hned i objednat ty správné náhradní díly pro Váš stroj.

Portál Parts.Cat.com nabízí pokročilé způsoby vyhledávání. Je to snadné. Pokud s portálem teprve začínáte pracovat či potřebujete s něčím poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Zde Vám rádi poradíme, vše vysvětlíme či pomůžeme s registrací. Na díly objednané online od nás navíc získáte slevu 4 %. Nakupujte pohodlně odkudkoli na Parts.Cat.com!

 

1. června 2021

Sleva na náhradní díly až 19 % k použitému stroji Cat!

Naším cílem není jen prodaný stroj, služby Zeppelin CZ jdou mnohem dál. Jen správně a efektivně pracující stroj je dobrý stroj. Aby stroje Cat byly takovými dobrými stroji, je nezbytná správná údržba a originální náhradní díly Cat. Proto jsme pro naše zákazníky připravili mimořádnou nabídku.

Ke každému stroji Cat z naší nabídky použitých strojů zakoupeným od 1.6.2021 do 31.12.2021 od nás dostanete slevu až 19 % na náhradní díly. Tato sleva platí osmnáct měsíců od pořízení stroje a lze ji uplatnit opakovaně.


… více informací