• banner_alt/text()
  • banner_alt/text()
  • banner_alt/text()
  • banner_alt/text()
  • banner_alt/text()

Akce a novinky

28. listopadu 2022

Yellow Week - sleva až 40% na náhradní díly CAT

Zeppelin CZ připravil pro své zákazníky mimořádnou nabídku. Ve dnech 7. 12. až 9. 12. tohoto roku poskytneme na veškeré náhradní díly nakoupené prostřednictvím on-line platformy Parts.Cat.com slevu až 40%!

Podmínkou poskytnutí slevy je platná registrace na platformě Parts.Cat.com, zaregistrujte se proto včas! S registrací i nákupem náhradních dílů online Vám rádi pomohou naši specialisté na lince 800 37 37 37.

...podrobnosti akce Yellow Week

 

01. září 2022

Mimořádná sleva na hydraulické hadice

Hydraulické hadice jsou při práci vystaveny silnému a i sebemenší netěsnost může způsobit pokles tlaku v systému, kontaminaci hydraulické kapaliny a poškození stroje. Hadice je proto nutné pravidelně kontrolovat, a pokud je třeba, ihned je opravit nebo vyměnit.

Proto jsme připravili mimořádnou slevu 40 % na hydraulické hadice Cat. Sleva platí do konce roku 2022 na všechny typy hydraulických hadic Cat při nákupu alespoň tří kusů.  

… více informací

 

1. července 2022

Sleva 25 % na hydraulické válce

Hydraulický systém je základem síly každého stroje. Proto je třeba udržovat jej v perfektním stavu. Příčinou poruchy hydraulických systémů je v 80 % znečištění. I nepatrný únik oleje může způsobit znečištění hydraulického systému?

Připravili jsme pro Vás akční nabídku! Do konce roku nabízíme slevu 25 % na veškeré komponenty hydraulických válců.

1.dubna 2022

Nákup dílů Cat online se slevou 8%

Díky portálu Parts.Cat.com můžete nakupovat náhradní díly Cat pohodlně online z kanceláře, domova a vlastně odkudkoli, kde je přístup k internetu. Pro nově registrované jsme přitom připravili speciální nabídku - slevu 8 % na všechny náhradní díly zakoupené na Parts.Cat.com do konce roku 2022!

Nakupujte snadno a rychle. Pro pomoc s registrací a používáním portálu Parts.Cat.com můžete využít i chatovací okno přímo na stránce www.Parts.Cat.com nebo naši linku 800 37 37 37, případně se obraťte na svého prodejce Zeppelin CZ

 

1. června 2021

Nová linka pro pomoc s nákupem náhradních dílů online

Nakupování náhradních dílů Cat online díky našemu portálu Parts.Cat.com je skvělé. Z pohodlí domova či doslova odkudkoli můžete vybírat a hned i objednat ty správné náhradní díly pro Váš stroj.

Portál Parts.Cat.com nabízí pokročilé způsoby vyhledávání. Je to snadné. Pokud s portálem teprve začínáte pracovat či potřebujete s něčím poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Zde Vám rádi poradíme, vše vysvětlíme či pomůžeme s registrací. Na díly objednané online od nás navíc získáte slevu 4 %. Nakupujte pohodlně odkudkoli na Parts.Cat.com!