Kontaktujte nás

1. října 2018: Otevíráme novou pobočku ve Znojmě

[24. 9. 2018, MODLETICE] V oblasti strojů a stavební techniky bychom se pro vás rozpůjčovali. A proto jsme otevřeli novou pobočku ve Znojmě. Půjčovna strojů Zeppelin CZ je vám tak od 1. října 2018 k dispozici již ve čtrnácti českých a moravských městech.


Půjčovna strojů Zeppelin CZ, součást celosvětové sítě The Cat® Rental Store®, patří mezi největší půjčovny stavební a manipulační techniky v České republice. Potřebujete pro realizaci svého záměru kvalitní techniku? Pro jeden projekt nemusíte hned kupovat nový stroj. „Zeppelin CZ je výhradní dealer stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů a energetických systémů Cat® v České republice. V naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ stroj zapůjčíme, pomůžeme s výběrem správného příslušenství, zajistíme dopravu i proškolení obsluhy a v případě zájmu poskytneme vašemu projektu i našeho zkušeného strojníka.“ říká ředitel Půjčovny strojů Zeppelin CZ Jan Blecha.


Všechny tyto služby poskytujeme již ve čtrnácti českých a moravských městech, nově i ve Znojmě. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ sídlí v ulici Družstevní 3824/28. Základem flotily jsou stroje Cat®, v nabídce je ale i další kvalitní technika. Od drobnějších zahradních prací po velké stavební projekty. Půjčovna strojů Zeppelin CZ vám vždy pomůže najít to nejlepší řešení! Navštivte nás ve Znojmě nebo i ve kterékoli z ostatních poboček, sledujte nás na Facebooku, stáhněte si do mobilu naší mobilní aplikaci a mějte naše stroje neustále v kapse.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu 800 023 000!