Kontaktujte nás

27.března 2018: "Více emocí, více zábavy": Cat TATRA Roadshow 2018 je za dveřmi!

Modletice, 27. března 2018

Oblíbená předváděcí akce stavební a těžební techniky s názvem Cat TATRA Roadshow se letos uskuteční potřetí za sebou.  Společnosti Zeppelin CZ, TATRA TRUCKS a SITECH CZ představí na roadshow svým zákazníkům produktové novinky Caterpillar a TATRA, moderní nivelační a měřičské technologie TRIMBLE a celou řadu nových služeb. Součástí bude i dovednostní soutěž pro členy zájmového sdružení Klub posádek Cat. Roadshow startuje 10. května ve středočeských Ledčicích, pokračuje 24. května v jihomoravských Hrušovanech a zakončena bude 15. června na Slovensku (Bratislava). Účast na akci je podmíněna registrací na www.roadshow.zeppelin.cz.     

Konceptem naváže Cat TATRA Roadshow 2018 na úspěšné minulé ročníky, které přilákaly do pískoven více než 1 600 zákazníků a obchodních partnerů. Letošním magnetem bude nová generace pásových rý-padel Cat (320, 320 GC, 323), která bude mít na roadshow svou oficiální „československou“ premiéru. Spo-lečnost Zeppelin CZ dále představí například kolový nakladač Cat® 972M XE, pásový dozer Cat® D6N XL nebo kolové rýpadlo nové řady Cat® M317 F. Nebudou chybět ani menší stroje pro zemní práce. Veškerou techniku lze samozřejmě při splnění stanovený podmínek přímo na místě vyzkoušet.

Společnost TATRA TRUCKS představí vůz TATRA PHOENIX Euro 6 z modelové řady 2018 ve verzích 6x6 a 8x8 a dále TATRA PHOENIX univerzální dokončovací stroj 6x6. Dorazí také závodní speciál BUGGYRA International Racing System, který se účastnil letošního ročníku soutěže Dakar. Společnost SITECH CZ přiveze ukázat například automaticky řízenou 3D nivelaci pro rypadla (instalováno na novince Cat® 323-07A ); zajímavostí bude i nivelační systém Box Blade pro Cat® 299 D2 ovládaný přes joysticky nakladače.

Vybíráme z dalšího programu
Zeppelin CZ letos zmodernizovala a rozšířila online prodej originálních náhradních dílů Cat (PartStore), který bude mít na roadshow své zastoupení v podobě speciální prezentace.  Zájemci se budou moci rov-nou na místě do PartStore registrovat a začít hned využívat všech jeho výhod včetně slev na nákup dílů. Pro registrované budou navíc připraveny soutěže o telefony Cat® a mnoho dalšího. Telefony do soutěže poskytne jejich oficiální distributor v České republice, společnost TCCM, která na akci představí mobilní tablety a telefony značky Cat®.

Soutěže na strojích Cat
Členové zájmového sdružení Klub posádek Cat se budou moci každou sobotu účastnit tradičních doved-nostních soutěží v ovládání stavební techniky. Tyto soutěže jsou mezi účastníky velmi oblíbené, v minulém ročníku se do nich zapojilo přes 50 soutěžících.

INFORMACE K ORGANIZACI:

Termíny akce:
LEDČICE (pískovna Kámen Zbraslav): 10. – 11. 5. 2018 (Soutěž KPC: 12. 5. 2018)
HRUŠOVANY (pískovna Moravia Tech): 24. – 25. 5. 2018 (Soutěž KPC: 26. 5. 2018)
BRATISLAVA (Poddunajské Biskupce): 15. 6. 2018

Účast je podmíněna registrací na www.roadshow.zeppelin.cz.
Více informací na www.zeppelin.cz nebo v aplikaci Zeppelin CZ (iOs, Android)

Dodatečné informace:
O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.
Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

O společnosti TATRA TRUCKS a.s.
Akciová společnost TATRA TRUCKS převzala v roce 2013 světoznámou kopřivnickou automobilku, která po změně vlastnické struktury prošla úspěšnou restrukturalizací. Vlastníky společnosti jsou čeští podnikatelé Jaroslav Strnad s podílem 65 procent a René Matera s podílem 35 procent. Kromě standardizovaných modelových řad vyrábí TATRA i speciální nákladní vozidla na míru požadavkům zákazníka. Osmdesát procent produkce automobilky je určeno k exportu. Automobilka TATRA TRUCKS zaměstnává na 1300 zaměstnanců a dalších více než 600 pracuje v dceřiném podniku TATRA METALURGIE zaměřeném zejména na slévárenství a kovárenství. Za rok 2017 TATRA TRUCKS vyrobila 1338 vozidel.

POZVÁNKA V PDF ke stažení ZDE: