Kontaktujte nás

22.února 2018: Tvůj Cat, tvůj Scott

Startuje soutěž o špičková elektro-kola SCOTT!
Stačí koupit použitý stroj Cat® od Zeppelin CZ

22. února 2018, Modletice

Společnost Zeppelin CZ, výhradní prodejce stavebních a těžebních strojů Cat® v České republice, připravila pro své zákazníky ve spolupráci s firmou sport port s.r.o., soutěž o tři špičková elektrokola SCOTT E-Spark 730 v celkové hodnotě více než 360 000 Kč. Šanci na výhru má každý, kdo v období od 1. ledna až 30. listopadu 2018 koupí od Zeppelin CZ použitý stroj Cat® v hodnotě alespoň 250 000 Kč (bez DPH).

Slosování výherců proběhne pod právním dohledem společnosti v listopadu 2018. V každém správním regionu společnosti (oblasti Východ, Střed, Západ) bude losem vybrán jeden výherce. Podrobné podmínky soutěže jsou k dispozici na webových stránkách www.zeppelin.cz.

Při nákupu použitého stroje Cat® vyplní kupující s prodávajícím soutěžní poukaz, který bude zařazen do slosování. Po slosování bude výherce kontaktován zástupcem společnosti Zeppelin CZ; v případě, že se o výhru ve stanoveném termínu nepřihlásí, zřekne se jí, nebo nebude splňovat některou z podmínek soutěže, stává se výhercem vylosovaný náhradník. V každé oblasti bude vylosován jeden výherce a tři náhradníci.

Elektrokolo SCOTT E-Spark 730, o které se hraje, je možné si prohlédnout na vybraných poboč-kách Zeppelin CZ (informace podá příslušný prodejce) nebo v rámci připravované akce Cat TATRA Roadshow 2018, která se uskuteční v květnu ve vybraných českých pískovnách a kde budou mít kola SCOTT svůj speciální stánek! (Více o Roadshow se brzy dozvíte na webových stránkách www.zeppelin.cz).

Proč použitý Cat® od Zeppelin CZ?

Jako výhradní dealer výrobce Caterpillar disponuje společnost Zeppelin CZ nejširší nabídkou použitých strojů značky Cat® na českém trhu. Zájemce si může vybrat z široké nabídky prověřených skladových strojů s jasným původem, od použitých minirýpadel až po kloubové dampry či dozery. Zeppelin CZ spolupracuje s ostatními dealerskými zastoupeními Caterpillar v Evropě, a je tak schopna zákazníkovi přivézt stroj Cat® i v neobvyklé konfiguraci, v podstatě na míru jeho potřebám. Veškerá technika prochází před zařazením do prodeje důkladnou vícestupňovou technickou prohlídkou v servisních dílnách společnosti. V závislosti na kvalitě a stáří strojů je k nákupu poskytována záruka až 12 měsíců, zákazník navíc může využít i výhodné nabídky financování včetně leasingu s 0 % navýšením.