Kontaktujte nás

Nová mobilní aplikace ZCZ Stavební stroje

Vše, co jste potřebovali vědět o strojích Caterpillar, máte nyní ve vašem mobilu!

Modletice, 27. března 2017

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. uvádí na trh novou vlastní mobilní aplikaci s názvem ZCZ Stavební stroje, která uživatelům nabízí celou řadu chytrých funkcí. Kliknutím na ikonku na displeji telefonu či tabletu se otevře jednoduché uživatelské prostředí, kde lze nalézt komplexní informace jak o sou-časném produktovém portfoliu výrobce Caterpillar, tak o všech aktuálních nabídkách výhradního dealera stavebních strojů Cat® v ČR, společnosti Zeppelin CZ. Aplikace je kompletně v češtině a je optimalizována na mobilní zařízení se systémem iOS a Android.

„Podobně jako v jiných oborech i ve stavebnictví jsme svědky stále častějšího využívání informací v digitální podobě,“ říká o novince generální ředitel Zeppelin CZ, Stanislav Chládek a dodává: „Díky nové aplikaci mají naši zákazníci okamžitý přístup ke všem informacím, například k aktuální nabídce použitých strojů.“

Lokalizace polohy s naváděním na nejbližší pobočku Zeppelin CZ, zobrazení aktuálních kontaktů, nebo možnost prohlédnout si katalogy ke strojům Cat® - to všechno ZCZ Stavební stroje umí. Nechybí ani informace o platných akčních nabídkách, výhodných možnostech financování nebo o novinkách ve společnostech Zeppelin CZ a Caterpillar. Zájemci o koupi stroje „z druhé ruky“ pak v aplikaci najdou komplexní nabídku použitých strojů Cat® včetně podrobné technické specifikace nebo informací o poskytovaných zárukách.

„Aplikace ZCZ Stavební stroje byla vyvinuta českými programátory a s ohledem na specifické potřeby našeho trhu. I v tom vidím její výhodu vůči jiným, podobným aplikacím, které často vznikají adaptací nějakého globálního konceptu. Digitalizace dat s sebou přináší mnoho výhod, a i proto bude naše společnost v tomto trendu pokračovat i v budoucnu,“ uzavírá Stanislav Chládek.   

Aplikaci ZCZ Stavební stroje lze standardně stáhnout na App Store nebo Google Play.

Dodatečné informace:

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.
Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar® v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat® Rental Store® má pobočky na 11 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar® Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod pět „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky se aktivity Zeppelin CZ dělí do těchto divizí: Stavební stroje, Důlní stroje, Půjčovna strojů a Energetické systémy

Pro další informace kontaktujte:

Michaela Hanzlíková      
manažerka marketingu a komunikace   
tel.: +420 602 620 681     
michaela.hanzlikova@zeppelin.com     
     
Jan Křeček
specialista marketingové komunikace
tel.: +420 725 615 969
jan.rybar@zeppelin.com

www.zeppelin.cz