Kontaktujte nás

29.června 2017: Nová akvizice skupiny Zeppelin v Polsku

Strategická jednotka Stavební stroje EU rozšiřuje své aktivity.

Modletice, 29. června 2017

Nadnárodní skupina Zeppelin rozšířila od 26. 6. 2017 aktivity na polském trhu a prostřednictvím své společnosti Zeppelin Polska Sp. z o.o., která je dceřinou společností firmy Zeppelin CZ s.r.o., odkoupila část společnosti INTRAC Polska Sp. z o.o. Ta se zabývá prodejem a servisem manipulační techniky značky MANITOU. Nová akvizice umožní společnosti Zeppelin Polska další rozvoj v oblasti prodeje stavebních strojů.

Společnost Zeppelin Polska přebírá akvizicí části firmy INTRAC Polska zodpovědnost za prodej strojů, náhradních dílů a servis. Součástí akvizice je převzetí 5 poboček na území Polska. „Převzetím části společnosti INTRAC Polska jsme vhodně doplnili produktové portfolio a rozšiřujeme tak naše možnosti na polském trhu se stavební technikou. Společnost Zeppelin Polska má růstový potenciál a tuto akvizici vnímám jako logický krok k podpoře této společnosti na zdejším trhu,“ říká o akvizici finanční ředitel společnosti Zeppelin CZ, Jan Grünwald. „S odkoupením společnosti získáváme další kvalifikované zaměstnance, díky síti poboček společnosti INTRAC se dostáváme blíže našim zákazníkům, novým i stávajícím,“ doplnil generální ředitel Zeppelin Polska Jan David.

Dodatečné informace:

O společnosti Zeppelin Polska Sp. z o.o.
Společnost Zeppelin Polska Sp. z o.o. působí na polském trhu již od roku 2003 a je zde výhradním prodejcem manipulační techniky Hyster. Je dceřinou společností Zeppelin CZ a součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který působí ve více než ve 31 zemích po celém světě.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.
Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb. Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě.  

Tisk