Kontaktujte nás

11.července 2017: Nová mobilní aplikace Půjčovny strojů

Půjčit si stroj „z kapsy“ je nyní možné. Nová mobilní aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ právě vstupuje na český trh 

Modletice, 11. července 2017

Půjčovna strojů společnosti Zeppelin CZ spouští v těchto dnech novou mobilní aplikaci, která uživatelům nabídne celou řadu užitečných a chytrých funkcí. Aplikace „Půjčovna strojů Zeppelin CZ“ byla vyvinuta pro specifické potřeby půjčovny, je kompletně v češtině a stáhnout si ji lze v online obchodech AppStore a GooglePlay. Uživatelé zde najdou například kompletní nabídku půjčovny včetně technických specifikací produktů, kontakty nebo informace o probíhajících akčních nabídkách a slevách. 

Aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ je v krátké době již druhým podobným projektem společnosti Zeppelin CZ. Již v únoru se veřejnosti představila podobná aplikace ZCZ Stavební stroje, která je zaměřena na prodej a servis nových i použitých strojů značky Cat®. „Digitalizace informací přinese našim zákazníkům spoustu výhod. Na nalezení toho správného stroje pro jejich stavbu jim nyní stačí pár kliků na displeji telefonu,“ říká o aplikaci ředitel Půjčovny strojů Zeppelin CZ, Jan Blecha. „Z katalogu se lze navíc jednoduše spojit rovnou s centrální zákaznickou linkou na telefonním čísle 800 023 000, kde jim operátoři poradí nebo je přepojí na naše prodejce.“

Výhody aplikace?
 V češtině
 Jednoduché uživatelské prostředí / snadné ovládání
 Podpora a pravidelné aktualizace
 Optimalizováno na všechna nejběžnější zařízení

Co mohou zákazníci půjčovny nyní ve svých mobilech najít?
 Katalog strojů a malé mechanizace k pronájmu
 Katalog příslušenství
 Technické specifikace strojů / malé mechanizace
 Aktuální kontakty


Dodatečné informace:

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.
Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb. 

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod pět „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky se aktivity Zeppelin CZ dělí do těchto divizí: Stavební stroje, Důlní stroje, Půjčovna strojů a Energetické systémy

O Půjčovně strojů Zeppelin CZ
Půjčovna strojů Zeppelin CZ je specialistou na flexibilní pronájmy strojů a zařízení různých značek. Základem nabídky je stavební, zemní a zemědělská technika značky Cat®, která je doplněna o celou řadu dalších strojů, jako jsou manipulační vozíky, vysokozdvižné plošiny, elektrocentrály, vibrační a hutnicí technika a mnoho dalších.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ garantuje špičkový stav pronajímané techniky; dále poskytuje poradenství a zaškolení obsluhy, výhodné financování nebo dopravu techniky na místo určení. V případě potřeby zajistí i obsluhu stroje. Najdete ji na 13 pobočkách v České republice!

 

Tisk